Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA-záshoz tényleg kell egy...

MMA-záshoz tényleg kell egy év tapasztalat más sportból (thaibox, kickbox. ) vagy lehet szinte a nulláról elkezdeni MMA-zni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
§ tudással vagy egy év egyetlen stílusból szerzett "tapasztalattal" beugrani a ketrecbe nem fog menni.
2012. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
§=0
2012. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valaki ott tanulja meg, csak azért ne kezdj el karatézni, hNogy később mma rá járhass...

Streetendo, ajánlott (utcai harc, bár magyarországon igen kevés helyen oktatják...)

2012. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy elkezdhessem az MMA-t elvárják-e Magyarországon hogy egy év másféle sportág legyen meg vagy valami ilyesmiről hallottam
2012. okt. 9. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ha mmazni akarsz, akkor irány a ketrec, de az elején, nem fog menni annyira, főleg, ha előtte nem tanultál mást, de nem elvárás...
2012. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
tudod e mi a fájdalom?szenvedés?a hosszú órákon kerezstül tartó monoton edzés?hallod azt gondolod elmész ma holnap már ketrec?tegyél meg magadnek egy sziveséget menj el sakkozni:)kb olyan a kérdésed mintha jogsid sem lenne de forma 1 ben szeretél indulni,ha nincsenek alap ismereteid semmilyen harcmodorról a a kevert harcmodorban mit akarsz?
2012. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erősen ajánlott, mivel így nem kell 0-ról elkezdened az egészet.
2012. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
edzés sose monoton!! thaiboxoltam valamennyire tudom mi a fájdalom de még biztos nem éreztem a legdurvábbat:))
2012. okt. 11. 14:06
 9/11 A kérdező kommentje:
csak azt hittem kell egy egész év hozzá mert hallottam olyat én meg nem thaiboxoltam kereken egy évet sajnos akkor vissza mentem volna ..
2012. okt. 11. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Az MMA egx verseny szabályrendszer amelyben különböző küzdősportokat (álló és földharc) üző emberek versenyezhetnek. 1 év thai box lófasz a ketrecbe. Ha az ilyen ememá ként eladott zenbukancsillámfaszkempós bohockodásra gondolsz, hogy mész edzeni akkor inkább hordj heti 3x15 órát földkupacot oda vissza annak is többb értelme lesz. (A kempo az indiai harcművészetek összefoglaló neve amit M.o.-n nem tanítanak).
2012. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!