Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idő alatt (heti hány...

Dávidking20 kérdése:

Mennyi idő alatt (heti hány edzés nappal) lehet elérni közel olyan testfelépítést mint amilyen Mike (A helyzet -Jersey shore) nak van?

Figyelt kérdés

PL a karmérete tetszik nekem olyan lenne a végcélom


milyen jó bedurrantós,fejlesztős gyakorlatok vannak karra? (bic,tric)-epsz.


+ hogyan zárjam ki leghatékonyabban a többi izmot a kar és a fekvenyomás edzéseknél ( fekvenyomásnál ha megálltam egy súlynál,hogyan léphetek feljebb? . lehet kéne segítséget kérnem edző társaimtól, mert nem merem növelni a súlyt, vélemény?)



2012. okt. 11. 12:38
 1/10 dirtboy ***** válasza:
képet linkelj be mert gőzöm nincs hogy néz ki a pali.
2012. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megtippelni, hogy te mennyi idő alatt lennél hasonló forma, mivel több dologtól függ. Pl a genetikádtól, étrendtől, edzéstől, pihenéstől.

Jó genetikával, megfelelő étrenddel pár év alatt is megfelelő formába kerülhetsz. Van aki meg hiába edz, ha nem jó hozzá a genetikája, esetleg változik jó irányba, de csúcs forma sosem lesz.


Ami tehetsz, hogy edzel normálisan mindenre (lábra is), és kajálsz hozzá rendesen. Legyen tömegnövelő étrended és fejlődni fogsz.

2012. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2012. okt. 11. 13:01
 4/10 A kérdező kommentje:

3 hónapja edzek, mindenre, a lábat tökre bírom :) ergo nem vagyok hülye csak karra edzős idióta, mint sok kezdő XD

napi 120-140 g fehérjét eszek a ch olyan 300 g éri el. zsír az meg szerintem kevesebb mint amennyit kellene, max annyi amennyi a csirke elkészítéséhez kell.


67 kg ról olyan 71-72 kg vátozott a súlyom 3 hónap edzés alatt, ez így jó növekedés? tehát nem túl gyors, ti mondjátok meg :) ja 173 cm magas vagyok

2012. okt. 11. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez rendben van, ha így haladsz el fogod érni szerintem, de tényleg nehéz tippelgetni. Jó a tömegelési ütem, kb 0,5kg/hét az megfelelő szokott lenni. Ha majd megáll, akkor emelheted 350g-ra a ch-t, a fehérjét tartsd 140-160g körül.
2012. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

én úgy 6 évet tippelnék ha végig jól csinálod.

ezt az időt főleg a mellizom miatt mondom de lehet hogy csak csalóka a kép aztán azért tűnik számomra elég tömegesnek

2012. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a fekvenyomássos kérdésere is válaszolsz Montez? :)
2012. okt. 11. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha fekvenyomásnál erőben szeretnél fejlődni, akkor piramisban le kell menned kisebb ismétlésszámú sorozatokig. Tehát 4-5-ös ismétlésű sorozat is kell a lehető legnagyobb súllyal. De előtte menjenek kisebb súlyok 12-8-as ismétléssel, nehogy meghúzódj. Nyomsz párat nagyobb súlyba majd a végén végezhetsz egy-két levezető sorozatot megint kisebb súllyal. A nagyobb súlyoknál kérj meg valamit, hogy segítsen, ha gond lenne.

Nagy súlyoknál végképp nem tudod kiiktatni a besegítő többi izomcsoportot, azt inkább kisebb súlyokkal, nagyon kontrollált formában végzett nyomásokkal lehetne, de természetesen nem tudod levenni az összes terhelést a stabilizáló izmokról.

Ugyanez vonatkozik karedzésre is. Ott is a nem túl nagy súly és szabályos végrehajtás számít, nagyobb súlynál már derékból is igen csak belendítesz egy álló bicepszgyakorlatnál.

2012. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt olvastam,hogy a Jersey Shore ban a csávók koxxal érték el a kinézetüket (kivéve Vinny) akkor a kérdésemhez kapcsolódva ilyen kinézetet naturálba el se lehet érni?
2012. okt. 22. 23:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ez teljesen genetikafüggő. Én 27 éve edzem naturálban és nem értem el ilyen jó formát, valaki pedig el tudja érni.
2012. okt. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!