Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bmx kérdés?! (kérdésed túl...

Bmx kérdés?! (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Hello! az van ,hogy van egy mongoose mischief bmx-em 36-os lánctányérral,És ezt 25-ösre szeretném cserlni. Az lene a kérdésem ,hogy ez megoldható lenne ugy,hogy kiszennék a láncból párszemet,és felraknám a 25-öst . És hogy maradna-e ilyen a hajtás ,szval hogy nemlenne tul könnyű tekerni vagyis nemlenne maga a bicó "lassabb" előre is köszi a válaszokat ÜDV: bmx12

2012. okt. 14. 19:45
 1/3 anonim válasza:

A lánctányér csere megoldható annyival, hogy kiveszel a láncból. Ha tanúltál hasonlót fizikából vagy matekból akkor ki tudod számolni, hogy mennyivel lesz "lasabb" a keró ha a 32 es heyére 25 öst teszel (tudni kell hozzá a hátsó méretét is)

remélem segítettem!

2012. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:D
2012. okt. 17. 06:50
 3/3 fatalerr0r válasza:
a bringa lassabb lesz,es konnyebb lesz tekerni ami szerintem idegesítő,az optimális hajtás szerintem a 25/9 es áttétel
2012. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!