Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi lenne a leghatásosabb? 16/f

Mi lenne a leghatásosabb? 16/f

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el akrobatikát mármint urbán környezetben.Teremben most voltam kb 3-szor,3 orát voltam ott elég intenziv edzéssel,ma reggel pedig hatalmas izomlázam van hasamban,tricepszemben,hátamban.De olyan szinten hogy fáj felülni az ágybol.Szerdán lenne egy edzés,amin nemakarok beégni,szoval kikéne verni gyorsan ezt az izomlázat :ss

2012. nov. 26. 22:52
 1/9 *Glissade* ***** válasza:
Pihentesd, majd elmúlik:)
2012. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem volt hasonlo,akkor másfél hét volt mire elmult.Nekem azmost nagyonsok,hogykéne?? nyujtanom?? izomlazitokrémezni? 3 nap alatt kilehet vhogyan zavarni ezt az izomlázat?:\\
2012. nov. 27. 00:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Az izomsejtek savasodásának okai lehetnek, az izom mikrosérülése, a felgyülemlett bomlástermékek, a tejsavszint növekedése az izomban (ch-k oxigén nélküli lebontása).


Bevethetsz egy szimpla Beta-alanint, hiszen az izomégést kitolja a karnozin szintézis miatt. Képes kb 30%-kal csökkenteni az izomsavasodást.

[link]



Citrulin malat szintén csökkenti a fáradságérzetet, izomláz és savasodás ellen nagyon jó. L-Arginin és ezek kötései (AKG, malat, citrát vegyület), Norvalin mind mind abban is segíthetnek az anyagcsere végtermékei a lehető leggyorsabban elszállítódjanak. Meg sok minden másban is.

[link]

[link]

2012. nov. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az izomláz ugye nem más, mint egy izomsavasodás, amit a túlzott ammónia felhalmozódása okozza.


Például megoldás lehet ez a termék...


[link]


....mivel a citrulin malate, arginin és beta alanint is együtt tartalmazza. A citrulin az egyik legjobb erre. Az arginin megkönnyiti az amónia kiürülés folyamatát.


Ezt a terméket kombinálnám ezzel a creatin AKG-vel....


[link]


.... mivel az AKG szintén elvezeti az amóniát, a creatin pedig csökkenti afelhalmozódást a vérplazmában.

2012. nov. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben ödémás, az izmok mikroszakadásáról, repedéséről lenne szó, tehát a folyadék feszíti az izmot és ez okoz fájdalmat, akkor pár napig pihentetni kellene. Gyúlladáscsökkentő orvosság (orvosi vizsgálat).
2012. nov. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem értem?!? Ha nem rég kezdted el (?), akkor 3 órás intenzív edzés után csodálkozól, hogy izolázas fájdalmat érzel?!?!
2012. nov. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elötte sportoltam már nagyonsok mindent,és amikor nagyritkán ilyen izomlázam lett,legalább egyhét volt mire rendbejöttem.Akkor másterületen fájt,de arra vagyok kiváncsi hogy valamien 'otthoni' modszerrel lehete ezen segiteni?? izomlazito krémem van csak,nyujtok,de nemjönbe :ss
2012. nov. 27. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
1-2 aszpirin egy oraval edzes elott,s a problema elszall
2012. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az izomláz akkor van amikor mikroszkopikus szakadások vannak az izomrostokon.tegyél rá meleg borogatást mert annak hatására felgyorsul az izom vérkeringése és így jobban regenerálódik.
2012. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!