Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezek közül melyik a leghatásos...

Ezek közül melyik a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

aikido,kung fu,karate,judo

Szerintetek melyiket kezdjem el?



2012. dec. 6. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire leghatásosabb? judo versenyre a judo, karate versenyre a karate. Ha meg önvédelemre gondoltál, akkor az elkerülés meg a futás. Egyébként az önvédelem harci részére kungfu lehet a legjobb, de akár a legrosszabb is, mert ebből elég sok féle van. Tehát a kungfu esetleg jó lehet, attól függően, hogy milyen kungfu.
2012. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Chun Kuk Do. Mindazok közül, amit felsorolták, egyik sem ér semmit. Csakis a Chun Kuk Do a nyerő, ez a leghatásosabb az összes harcművészet között...
2012. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát jah.

nem írtad,hogy mire akarod használni.

ha egy másik ember leverése,legyőzése a célod,ezt akarod megtanulni,akkor ökölvívó edzésre kell menned.

ha meg unatkozol otthon és a szabadidődet akarod társaságban eltölteni,akkor meg bármelyik általad felsorolt jó rá.

2012. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rostas martin ***** válasza:
aikodo nagyon jo
2012. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kung fu szart se ér? aki ezt mondja hülye az aikido tényleg szar és?

karate is judo meg csak edzés szinten jó meg kondi és tömegnövelőnek

chuk norris do az azt se tudom mi talán az amit írtam talán

nem

2012. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nevem0 válasza:
Judo hát... Nem a legjobb talán ezt raknám utoljára aikido lenne ezután szép meg jó de használni nemsokmindenre tudod kung fut nem igazán ismerem.. Én karatézok azt ajánlanám (nem kyo).
2013. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!