Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik Wing Tsun-t tanuljam...

Melyik Wing Tsun-t tanuljam győrben? És mi a külömbség a sima és a Real wing tsun között?

Figyelt kérdés

[link] Vagy [link]


Már 3 éve kick boxolok versenyt is nyertem de szeretnék váltani.



2013. jan. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kickbox.. meg WingTsun.. Jó vicc :)


Győrben van harci Capoeira. Egyértelmű hogy azt. Tök mindegy hogy nem szimpatikus vagy nem ezt akarod, ennek van harci értéke, WT-nek nincs.

2013. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem a támadás része miatt szeretnék wt-t tanulni hanem a védelem része végett.
2013. jan. 23. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez igen szép, csak a valóságban egy nem létező dolgot szeretnél tanulni.


És ha létezik is abszolút védelemhez közelítő technika, stílus.. akkor az közelebb lesz a jól oktatott WingChunhoz, mint az oldalborda Wing Tsunhoz.


Egyébként pont azért írtam a Capoeirát, mert harcművészetként (és nem táncként) alkalmazva EZ áll közel ahhoz, hogy tudj védekezni. A Capoeira egy mozgó stílus, azokat akik (valamiért) egy helyben akarnak védekezni, a 2. 3. csapással kivégzik. Elsővel ha késsel támadnak rájuk.


Ismétlem önmagamat, de ha lehetőséged van Győrben edzeni, akkor egyértelmű hogy győri Capoeira, és hálát lehet adni az égnek, hogy ott is tartanak edzést :)

2013. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lo Man Kam Wing Chun
2013. máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!