Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez jó lenne 4 napos edzéstervnek?

Ez jó lenne 4 napos edzéstervnek?

Figyelt kérdés

Végül is semmi elképzelésem hogyan lenne jó összeírni egy jó kis edzéstervet. Neten nézelődtem de nem találtam olyat ami nekem megfelelne vagy abból kiszedni valamit. hétfő kedd csütörtök péntekre gondoltam. És valahogy úgy gondoltam hogy

Hétfő:Mell Bicepsz

Kedd:Hát Derék Tricepsz

Csütörtök:Váll Has Láb (comb vádli..)

Péntek: itt meg nem tudom mi lenen a jó

Vegyétek számításba hogy a lábra csak szintentartást csinálok az nem teszem előtérbe mert 9 éven keresztül karatéztam és a lábam még így is elég nagy szóval oda csak ilyen 3 szériákat tolok mindre fejenként. ÉS az lenne a kérésem hogy hogyan osszam fel a napokra az izomcsoportok gyúrását, hogyan lenne a legjobb?


2013. febr. 2. 21:27
 1/2 anonim válasza:
én ugyan így tolom 4 dik napom pedig azt erősítem amim gyengébb, sztem tedd te is ezt
2013. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha egyik héten pénteken lenne mell bicepsz, másik hét pénteken meg hát derék tricepsz az is korrekt nem? és így váltogatnám a kettőt
2013. febr. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!