Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki a jobb Undertaker vagy...

Ki a jobb Undertaker vagy john cena?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megrendezett.

Szerintem Undertaker


2013. febr. 14. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
cena
2013. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
cena szar
2013. febr. 15. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:
ok
2013. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 John Cena2000 ***** válasza:
24%
John Cena, hisz 10-res WWE bajnok és még ott egy pár világbajnoki cím, valamint united states champion, interkontinentális bajnok és batistával tag team bajnok volt.
2013. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen de ezt annak is köszönheti, hogy ő kapja a legtöbb lehetőséget
2013. febr. 21. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
mind a ketö szar a pajzs a jo éc cm punk én nem értem a wee-t hogy punk-ot miért rosznak akarják álitani
2013. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az utolsónak: ez nem wee hanem wwe,de mindegy. Undertaker jobb mint Cena hiába volt Cena világbajnok, Undertaker-nek az elmúlt időben elég kevés meccse volt de hogyha összekerült volna Cena-val, akkor valószínüleg megverte volna Undertaker. Egyébként régebben már összekerült Undertaker Cena-val és meg is verte volna ha nem rohan be Big Show meg még két ember. Egyébként Cena is marha jó pankrátor de szerintem Undertaker jobb. Amúgy a pajzs egy szar, Undertaker egyik nap megverte Dean Ambrose-t aztán megtámadta a másik kettő pajzs tag is őket is elintézte majdnem, de rohadtul igazságos hogy 3 az 1 ellen van mindig.
2013. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Pfff kérdező van pofád Cena -t Takerrel egy lapon említeni?? Ez szégyen és felháborító... Cena egy tehetségtelen kis felsztárolt műzlidobozokon lévő sz@r... Semmi tehetsége a ringben csak fekszik és még is minden lehetőséget ő kap meg... Beismerem promózni k*rva jól tud és a régi heel cena k*rva jó volt, de ez a mostani szuperhős egy nagy rakás sz@r... Szóval nem kérdés, hogy az american badass, a deadman The Undertaker....
2013. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Undertaker a jobb! Cena csak az óvodások kedvence, semmi köze az igazi pankrációhoz
2013. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 CM_PUNK_2014 válasza:
1994-2014 óta a wrestlemanian 21-1!!! UNDERTAKER és CENA nem egy súlycsoport ebben a kérdésben.UNDERTAKER minden idők legjobbjai közé sorolható nem egy CENA összehasonlitasba.TAKER a jobb!ez van
2014. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!