Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Félek verekedni, mert félek...

Félek verekedni, mert félek hogy megölök valakit, miért?

Figyelt kérdés

heló.tudom hogy nem jó dolog a verekedés stb...de ha olyan helyzet adódna akkor egyszerűen félek beütni 1-2 erősebbet, mert félek hogy úgy megütöm, hogy nem kap levegőt vagy valami ilyesmi.esetleg hova lehet ütni úgy, hogy ne essen baja az illetőnek?

nyilván hülyén hangzik az egész, de...



2013. febr. 16. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ennyi fogalmad van a verekedésről akkor olyan helyzetben amikor "muszáj" jobban aggódnék a saját testi épségemért...
2013. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Specus válasza:
Múlt héten pont volt egy szerencsétlenebb ütésem, de a célját elérte végül is. A delikvens a fogsorába kapott egy lendületeset, bár azóta fáj a csuklóm. :) Egyébiránt nyugodtan játssz vesés-mesést.
2013. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor elég ha felemeled a hangod és leorditod a fejét,általába az ilyen kezdegetős kis kocsogöknek elég,mert besz@arnak,de amúgy ha mindenképp ütni akarsz akkor állkapocs,de 1 ütéstől nemfog meghalni senki,kivéve ha MIke Tyson adja.
2013. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne adjatok, hülye tanácsokat...

nyakon, karon, combon, hason, mellkason, fejen mindenhol van olyan pont ahol már kis ütés is lehet halálos...

aki nem tud verekedni, az ne tegye, mert igaz valószínűbb, hogy őt verik meg a végén, de ha idegsokkosan gégén vágsz valakit, mert te az állkapcsára céloztál, ugyan annyi börtönbüntetést kapsz, mintha direkt csináltad volna...

ha verekedni akarsz, tanulj küzdősportot, ha nem akarsz vegyél gázsprét..

2013. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Specus válasza:
Igen, ez nagyon racionális kedves előző. Valakit minimális erővel úgy megütni a karja, vagy combja valamely részén, hogy az belehaljon XD Mondjuk, ha az illető Ollókezü Edward, talán még átvághat egy artériát, de szerintem laikusként inkább az anatómiára fektess nagyobb hangsúlyt.
2013. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a karban lévő artériát a felkarban például nem kell túlságosan hatalmas erővel eltalálni, hogy az megrepedjen... abban sem lehetünk biztosak, hogy milyen állapotban van az érrendszere annak az embernek aki előttünk áll... 13éve cselgáncsozom, van fogalmam róla miről beszélek...
2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én se verekszem mert félek, hogy megölök valakit, de én azért mert mögöttem van tudás.

Már vagy öt éve kung fu-zom.

Több mint 2 évig birkóztam.

Közben eddzek is.

Egyébként ha mondjuk egy gyereket karon ütsz akkor az meghallhat az emberi testen vannak olyan pontok amiket megütünk meghal az ellenfél.

Vannak olyan harcművészetek amik erre építenek.

2013. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Üsd meg nyugodtan még annál is erősebben , ha ne te kezdted akkor az már önvédelemnek számít és a rendőrök hozzád se fognak nyúlni.
2017. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!