Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért jó a saját testsúlyos...

Miért jó a saját testsúlyos edzés?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 08:03
 1/7 aikiboxer ***** válasza:
0%
Azoknak jó, akik lusták lejárni konditerembe súlyzózni. Pl. nekem. :)
2013. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert nem kell hozzá sok eszköz, otthon is végezhető, erőt és erőállóképességet is növelő edzésmódszer.

De én súlyzós edzést végzek.:)

2013. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

kelet ázsiában is minden harcos szerzetes így edzi magát évezredek óta...


igazából igen, megspórolsz egy kondibérletet (plusz lejárkálást), és azt olvastam, a szervezetednek is jobbat tesz, természetesebb, nem barmolja annyira szét az izületeid

2013. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te leszel tőle a legyőzhetetlen, szupererős Bolygó Kapitánya, according to propaganda.
2013. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as tévedésben élsz nézd meg a shaolinok kő kettlebellszerű képződményeit példának okáért. Japánban meg a fegyveres formagyakorlatok alkották az erősítés gerincét (ez igaz a többi ország harcművészeire is, de japánban kapta a legnagyobb központi szerepet). Illetve a fákkal állatokkal való "küzdelem" sem épp elhanyagolható szerepet töltött be bármelyik harcosnál. Persze használtak saját testsúlyos gyakorlatokat nem keveset, egyszerűen, mert praktikus elhanyagolható eszközigénnyel. Ebből a tanulság, hogy nincs új a nap alatt és már évezredek óta keveredik az eszközös és a saját testsúlyos edzés egyik nem jobb a másiknál, de a különböző célokhoz különböző mértékű keverék szükséges. Aki meg tönkre vágja magát mozgás közben annak igazán nincs szüksége súlyokra is hozzá meg fogja találni a módját saját testsúllyal is.
2013. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert bárhol végezhető.

pl unatkozol a melóhelyen és megcsinálsz 6x100 vádliemelést.

megy az idő közben meg edzel is,ha jön arra valaki,akkor meg nem feltűnő.

2013. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Viko Barstarzz válasza:
Nekem személy szerint nem olyan monoton. Az a baj, hogy sok kondiba járó ember válaszából az jön le, hogy "gagyi" mert csak x % tömeget mozgatsz. Hát ez igaz. De mondjuk fekvő. Ott az egy kezes. Erről is olvastam, hogy nem okoz nehézséget valamelyik kondisnak. Akkor van olyan, hogy egy kezes lábad fel és ott is csak egy lábbal támasztod magad. Ha ez is könnyű akkor súlyok a hátadra, az kb korlátlan:p Ha már az 1 kezesek fekvő így megvariálva is könnyű, akkor te vagy Chuck Norris :D. Ezek után ott van még a rengeteg húzódzkodás fajta, itt is pl az 1 kezes +súlyos. Kevesen tudnak olyat. És ezek biztos adnak olyan terhelést, hogy növekedni fog az izom. Itt szögezném le, hogy soha nem fogom fikázni a súlyzós edzést, mert az is nagyon állat lehet. Ki mit szeret, úgy arat. Vitatkozni hülyeség mert a lényeg az izomépítés, bármi módon.
2013. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!