Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A TaplalkozasHarcmuves nicknev...

A TaplalkozasHarcmuves nicknevű válaszoló tud egyáltalán verekedni?

Figyelt kérdés
Csak mert mást sem olvasok a válaszaiban, hogy a wudang kung-fu és a tai chi mennyire jó a gyilkolásra. Minden küzdősport sz*r, csak a harcművészetek a tökéletesek. Sparringolt már vele valaki? Tényleg annyira jó wudangos? Mindig megmagyarázza, hogy a többi stílus miért gagyi.

2013. márc. 2. 20:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
mert ő valójában Mekk Mester:) valamit hallott már mindenről de semmihez sem ért, viszont azokhoz ragaszkodik:P
2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne rendetlenkedjetek! Mekk Elek rettenetesen elver benneteket.
2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Verekedni? Ja tudom már amikor a gyerekek elveszik egymástól a nyalókát szerintem kinőtt már ebből a korból.
2013. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Jó, oké...

Akkor úgy kérdezem, hogy ő képzett harcművész (szóval van használható harcművészeti tudása) vagy csak okoskodik itt a gyik-en? Sparringolt már vele valaki?

2013. márc. 2. 21:41
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
itt gyiken mindenki csak okoskodik, de senki sem leellenőrizhető:)
2013. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
21%

5: ez nem igaz, csak rá kell szánni az időt, hogy találkozz az emberekkel.

Kérdező, Te meg ne szidd a Papát.

2013. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha űz is valamit egyáltalán, nem olyan nagy szám, mint ahogy beállítja magát. Pl.: régebben valahova írt, hogy ő vele egy BJJ-s se bírna elbánni vele még a földön se, így az egyik BJJ-s srác, aki szokott ide a Gyakori kérdésekre írni mondta, hogy, na akkor jöjjön le egy BJJ-s edzésre oda hozzájuk, az első úgyis ingyen van. 2 hónap volt, mire méltóztatott lemenni az edzésre. Ahogy leírta a srác, nem volt valami nagy szám. Mert egy olyan nyomta le lazán "TáplálkozásArcművész" urat, aki 2-3 hete tért csak vissza egy év után szülés miatt. Úgyhogy nem olyan kemény gyerek, mint ahogy előadja magát itt a Gyik-en.
2013. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 wrestler56 ***** válasza:
50%
Nem szeretem a személyeskedést. Itt a vélemények (kellene, hogy) versenyezzenek. Amit ennél is kevésbé kedvelek, az, ha bár tudjuk, hogy méltatlan a vád, sunyin hallgatunk. T.Harcművészt ismerem. Ügyes és gyors. Ami nekem még fontosabb: Tisztességes és rendes srác. Ettől még a véleményeivel nem kell egyetérteni, de emberségében kérlek Benneteket, senkit ne bántsunk meg.
2013. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így meg lettem említve, én vagyok az a bjj-t tanulmányozó emberke, aki elhívta a fent említett úriembert egy edzésre. Nem igazán ámultunk el a teljesítményén, legyen elég ennyi.De őszintén nekem azzal hogy technikailag valaki nem jó, nincs sok bajom. nem ez méri az embert a szememben.


Sokkal nagyobb probléma itt az emberi kvalitások hiánya. Elég rosszul esett, hogy a meghívást követően egy másik fórumon tiszteletlenül beszélt a csapatunkról. Arról a csapatról, aki vendégül látta. Természetesen lehet véleménye, de jobb szerettük volna, ha ezt ott, még a helyszínen közli velünk, nem pedig a hátunk mögött beszél ki minket.


végezetül szeretnék idézni Taira Shigesuke Bushido Sosinsu című művéből:


"...foglalkoznak ugyan a háború művészetének tanulmányozásával, de mindezt helytelenül, akkor oly nagyra lesznek tudásukkal, hogy önteltségükben mindenki mást lenéznek maguk körül.Magasröptű szónoklatokban szajkózzák téves elméleteiket, megtévesztik az ifjúságot, és kárt tesznek a jellemükben. Noha a saját tehetségüket dicsérő, magasztaló szavak helyesnek és igaznak tűnhetnek, szívükben csak mohóság lakik, s magukban egyre csak a veszteséget és a nyereséget számolgatják. Személyiségük egyre csak torzabb és torzabb lesz, míg végül teljesen elveszítik a harcos értékeit. Ez a hiba a hadtudományok immel-ámmal történő ápolásából fakad.

2013. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Body-Builder ***** válasza:
55%
Nekem testépítés terén kezdett el okoskodni. Hát ö állította h 90% múlik a táplálkozáson! én 8 éve gyúrok verseny szerűen és úgy tudtam h csak 80%! sajnos nincs tisztába dolgokkal és ebből a hülyeségéből ki indulva sztem vmi szájhős! :D
2013. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!