Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Savate vagy box?

Savate vagy box?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves 170cm-es 57kg-os fiú vagyok.7 évet judoztam,és most szeretnék elkezdeni boxolni vagy savatezni.Szerintetek melyiket kezdjem el?És ha tudtok lécci írjatok jó klubbokat Pesten.



2013. márc. 7. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ökölvívó edzéssel kezdj az életkorod miatt is,meg a súlyod miatt is.

savate edzésen mindenki felnőtt,ökölvívó edzéseken meg rengeteg a korod béli,súlycsoportod béli.

2-3 év múlva meg mehet a savate.

az ökölvívás a legjobb alap hozzá.

2013. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
savate !!!! a box all a lébad meghal nem tudod rendesen használni rengeteg boxolo haverom van és edzésen mindig a lábuk a gyenge a rugások miatt !!
2013. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És tudsz írni egy konkrét jó helyet?
2013. márc. 9. 20:14
 4/5 anonim válasza:
A Soroksári úton az University Boxing Clubban nagyon jók a savate edzések. Én is oda járok.
2013. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én akkor is a boxra szavazok inkább igaz ugyan az a kéztechnika de sokkal gyorsabban fejlődsz mint savate-n. inkább kezdj boxolni 2-3évet akkor van egy stabil állóharc alapod onnan meg mehetsz savate-ra is.
2013. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!