Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Teljesítménytúrához milyen...

Teljesítménytúrához milyen bakancsot válasszak?

Figyelt kérdés

Túrabakancs vásárlás előtt állok, és szeretném kikérni véleményüket!.


A felhasználási terület Mátra szintű hegyi terep minden évszakban, 40-50 km-es teljesítménytúrák, esetleg későbbiekben Erdély, Felvidék.


Utánanézve mindenképpen Gore-tex szintű membránnal rendelkezőt, és megfelelő védelmet nyújtson a bokának.

Ezért a Túrabakancs mellett döntöttem, viszont nem tudom egy ilyen bakancs nyáron viselhető e? Megfelelő lélegzést biztosít e?.


Találtam egy 4 évszakos bakancsot:

The North Face Hedgehog Tall Gore-Tex XCR III. férfi bakancs

[link]


Erről kérdeznék, hogy mennyire strapabírónak ítéli, azok a hálós részek mennyire bírják a súrlódást?

Ezen kívül nagyon jónak tűnik kb 13 technológiával büszkélkedhet és North face..Gore tex XCR 3, az XCR 3 mit takar?.


A következő kinézett alany:

Kayland Duster Gore-Tex férfi bakancs

[link]


Ennek a talpával vannak kételyeim, eléggé lepontozták, kérném tanácsukat vele kapcsolatban és úgy az egész cipővel kapcsolatban.


Árkategóriában 25.000-35.000 Ft között gondolkodok.


The North Face Flow Chute férfi bakancs

[link]


Ez is felkeltette érdeklődésem, strapabírónak tűnik, viszont nem tudom ez a HydroSeal mennyit tud egy Gore-tex-hez képest, És ez inkább szűkebb lábúaknak megfelelő ezt jól látom? Viszont könnyen tisztítható a bőr miatt, egy illyen típus mennyire lélegzik nyári túrán?.


[link]

Merrell Isotherm 6 Waterproof férfi bakancs

Ezt a Merrell márkát vettem még fontolóra mit tud, milyen tapasztalattal vannak vele kapcsolatban?


Érdeklődnék a Dry Line technológia hátteréről, Gore tex-hez képest hol helyezhető el?

Boreal Yurok férfi túrabakancs

[link]


Köszönöm előre is segítségüket!


Üdv,

Attila



2013. márc. 16. 23:13
 1/1 anonim válasza:

Másodikat vagy a harmadik tűnik szerintem a legjobbnak, túraboltba érdemes megkérdezni, ott értenek hozzá az eladók.

Én ezt néztem ki: [link]

2013. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!