Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék olcsóbban Haix...

Hol tudnék olcsóbban Haix bakancsot venni?

Figyelt kérdés
a 30ezret kicsit sokallom (:
2010. ápr. 30. 00:44
 1/4 tizedes válasza:

AZ, hogy HAIX bakancs, tág fogalom. Van téli, nyári és méretekben is többet lehet venni.

Nekem van egy darab vadonat új 44 méretben, nyári bakancs 25.000 forintos áron. Én 3 éve vettem a sajátom, meg vagyok vele elégedve. Valamint 2 éve nem kapok sehol sem ilyen áron.... Szóval a tizedes kukac c2 pont hu-n elérhetsz, ha jó a méret.

2012. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha még érdekel valakit:

Én közel 10 évig használtam egy Haix Ranger bakancsot, akkoriban az volt a Magyar Határőrségnél rendszeresítve. Azért az idő múlása már meglátszott rajta, ezért új cipő után néztem, és amit a magyar boltokban kapni lehetett....

Ragaszkodtam a Haix-hoz.

A magyarországi vásárlásnál nem jutottam semmire, pedig emailben és telefonon is megkerestem a Haix kelet-közép európai képviselő-nőjét. Aki egyébkét Gödöllői.

Mivel a németek készségesebbek voltak, ezért úgy döntöttem hogy fogom a családot, és teszünk egy bajor kirándulást. Jó döntés volt, két nap München, Hofbrauhaus, Regensburg, és hazafelé pedig Mainburg. Haix márkabolt. Ráadásul outlet. Két lábbelit is vettem. Az egyik egy Airpower bakancs (2007-es modell) 3. árkategóriás 45Eur!!!, a másik pedig szintén egy Airpower félcipő (2009-es modell) 2. árkat. 80Eur. Mivel az egy bakancsra szántam 145 Eurót, még spóroltam is. Mondanom sem kell, mindkettő Gora-tex-es, és mintha a lábamra öntötték volna. Az eladók nagyon kedvesek, türelmesek, és a történetet hallva még repi ajándékot is adtak.

A számla rögzítés miatt megkérdezték, hogy visszamegyek-e, a válasz - igen-.

2012. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mr.brown válasza:
Vagy jelentkezz a honvédségbe, mi tisztjelöltek Haix P10-et kaptunk.
2012. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos, találj egy olyan embert, aki pl. kapcsolatban áll a katonasággal, és újat is tudsz szerezni potom áron. XD Pl. az enyém 17.000 FT volt, nyári Haix bakancs.
2013. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!