Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy jó bakancs...

Szeretnék venni egy jó bakancsot melózni. Pécsen hol tudnék ilyet venni, normális áron?

Figyelt kérdés
Olyan 10, esetleg 15 ezer forintra gondoltam. Láttam egyszer egy nagyon könnyű, jó meleg példányt, amelyiknek a nyelve egybe volt varrva a bakancs többi részével (csak volt egy kis ráhagyás... Na mind1, szal vízhatlan volt, az a lényeg. Csak nem stimmelt a méret. Pécsen tudnám elsősorban megnézni, ott vagyok sokat.
2010. szept. 30. 19:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Bár nem írt senki, Én azért beírom, hogy vettem 13-ért a Hervisbe Kilimandzsárósat. Persze nem így kell leírni, de inkább a fonetikus verzió, mint az elírt eredeti. :) Eddig bejött, aztán majd meglátjuk mit bír.
2010. okt. 2. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!