Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehet ekkora bunda már a...

Hogy lehet ekkora bunda már a boxban is?! Mit szólsz hogy Erdei kikapott?

Figyelt kérdés
Az eszem megáll, komolyan nem hiszem el.....
2013. márc. 30. 22:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Láttam, nem is értettem mire veri a nyálát.. Még mindig csak magam elé nézek, nem is értem az egészet... Ha ebből semmi botrány nem lesz, akkor maradok a síugrásnál, mást nem is érdemes nézni...
2013. márc. 30. 23:22
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
:D..szerintem azért a botrány nem maradel. most csekkolom a sport1-et, hátha Erdei nyilatkozik, de nem hiszem :S
2013. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet ekkora bunda már a boxban is?!"


Ki kell hogy ábrándítsalak. Itt már nem a teljesítményt mérik, itt már a pénz az ami eldönt egy meccset nem a tiszta fölény. Lehet még egy KO-val sem nyerhetett volna Zsolt. Ez ellen sajnos nem lehet mit tenni. Nem ez az első ilyen eladott meccs...


Ettől függetlenül akkor is ő Madár, ha veretlen ha nem, ha megnyerte a tornát ha nem, és szerintem neki nem kell már bizonyítani senkinek...

2013. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Erdei-interjú, de jófej :)
2013. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem láttam az interjút, mi volt benne?
2013. márc. 30. 23:41
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint nem tudom idézni, de lényegében a következőket: ő úgy számolt a 8. menetig, hogy az orosznak max 1-2 menete van, ami az övé és az alapján boxolt, nem kockáztatott. Aztán amikor meghallotta, hogy 4-4-re -k*rvanagy idézőjel-(ezt nem mondta)"egyenlőre álltak", akkor meghúzta a végét, és úgy érezte, hogy jobb, ezért ment annyira a végén.

Meg azt, hogy felhívta a nevét elfelejtettem, de fontos boxszakértő magyar ember, és mondta, hogy neki kellett volna nyernie, és gratulált :)

Meg hogy mindenki fel van/volt háborodva és szerinte ez mutatja, hogy övé volt a győzelem joga, stb.

Meg mondta, hogy boldog, mert szerinte sikerrel járt, de persze csalódott is.

Válaszolt a rajongói SMS-re, miszerint a szemü(n)kben még mindig veretlen. Kicsit a fiáról, aki már várja a locsolkodást, köbö ennyi. :)

2013. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ez tényleg szemétség volt,de a profi bokszban nem ritka ez.

az egész úgy nézett ki,hogy egy felhozó meccs lesz,és végül tényleg az lett belőle,csak az orosznak.

ez azt mutatja,hogy semennyire nem tisztelik a szervezők erdei munkásságát és elért eredményeit,sőt szerintem nyíltan el is mondhatták neki,örüljön,hogy felléphet némi lóvéért,mint kiöregedett bokszoló.

sajnos ilyen rendezvényekkel vetélkedve,mint a k1,mma,vagy bokszon belül maradva a bigger & better,nincs esélye és tisztelete a rendes ökölvívásnak,max ha leütik egymást látványosan 1 percenként.

és ezt a tényt erdei mendzsmentjének-már ha van még-is tudnia kellene,mert régen is ezért voltak bukták,mert túltechnikázta,visszafogta a bunyót.

egy visszatérést meg verekedéssel,leütéssel,szenvedéllyel kell felejthetetlenné tenni.

ettől függetlenül a meccset vitte egyértelműen.

2013. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy talán Zsolti is tudhatta előre az eredményt, azért nem volt olyan bánatos? Én ezek után, tisztességesen gondolkodva szét vetett volna az ideg, nem ilyen nyugodtan vettem volna tudomásul. Ami egyértelmű az egyértelmű.
2013. márc. 31. 00:22
 19/21 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nagyon szomorú és egyben idegesítőő:((
2013. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Most olvastam, nem lehet óvni, mert ez magán szervezésű dolog volt... De akkor mi a szarért kell részt venni ilyen biszem-b@szom bajnokságokban????
2013. márc. 31. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!