Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix, bunda? Vagy mi a...

Tippmix, bunda? Vagy mi a magyarázat?

Figyelt kérdés

miért van az, hogy a tabella első helyezettjei otthon kikapnak az utolsóktól? mikor több mint 10es szorzójuk van, én nem azt mondom, hogy bunda de akkor is ha egy csapat 5x nyert zsinórban miért az utolsó ellen veszít, illetve ilyen sok véletlen lenne hogy minden 2. héten meglepetés van..?


valami értelmes magyarázat van erre? ne mondjátok, hogy ez a szerencsejáték mert én most a futballmérkőzés kimenetelére több mint ilyen véletlenek..


2013. jan. 6. 21:38
 1/7 98inter98 ***** válasza:
Én nagyon régóta mixezek nagy téttel is... gondolom most a Juventusra is gondolsz hogy ma kikapott az emberhátrányban lévő Sampdoriától ami szégyen gyalázat.. Ezek azok a meccsek amiket mi kívülállók nem tudunk megmagyarázni hogy miért is történhetett...
2013. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen, meg a fiorentina 0-2, egyébként én 2-3 hónapja szoktam nyerni általában meg nem fogadok ilyen nagy csapatokra csak másodosztályra általában de most heccből kiválogattam ezeket a "tuti" meccseket 1,40 szorzó alattiakat és feltettem egy ezrest azt a fiorentina meg a juve elis vitte xd
2013. jan. 6. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

legyen akármilyen sport a kötelező győzelmek a legnehezebbek. Egy kötelezően behúzandó meccsre nehezebb felpörögni mint egy rangadóra.


sokszor az a csapat amelyik az esélyesebb nem veszi elég komolyan a meccset, átalussza a nagy részét. Később meg már nehéz felpörögni. Amikor nagy álmosság után kellene valami nyújtani akkor az egész átmegy kapkodásba és sok rossz döntést szül.

A passzok nem sikerülnek, a lövések gyengék.


Ezek sokszor edzőhibából indulnak ki. Nekik kell(ene) motiválni, a taktikát kidolgozni. És sokszor az ilyen meccseken pihentetnek 1-2 nagyobb sztárt is, és hiába dobják be őket csereként nem tudnak eléggé felpörögni és koncentrálni.


Inkább lelki dolgok (pl fejben már következő meccsre koncentrálnak így nem hajtanak, csak a minimumot nyújtják stb) miatt alakul így egy kötelező meccs.

2013. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy tuti meccs,maximum favorit...
2013. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olasz focira csak a birkak fogadnak.. hat nem tanultok soha? hany bundaugynek kell meg kiderulnie ahhoz, h eszrevegyetek h az egesz egy nagy atb@szas?
2013. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha egy kicsit jobban megfigyeled a kinálatokat akkor odds modsitáson észre veszed ha pl a Hazai csapatnak 1.80-ról 1.95 re megy akkor már tudod hogy D vagy V de hogyha 2 egymás meletti mecssnek is ugyan az a szorzója akkor mindkettő D vagy V nézd meg!
2014. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 3

Láttam már ilyen meccset.

:D

1,11 hazai szorzóért.

A hazai csapat lőtt egy gólt azután nagyon lazára vették meg csak passzolgattak egymásnak aztán a vendég csapat is lőtt egy gólt hirtelen.A hazai csapat döbbent rémült arccal elkezdtek hajtani de a vendég csapat kemény védekezésbe kezdett vége 1:1 lett valami 8 vagy 10-es szorzóért :D

Virult a feje a vendég csapatnak!!!

De olyan is szokott hogy egy első helyen álló csapat behozhatatlan előnye van ilyenkor néha az edző beteszi a csere játékosokat játszani had játszanak ők is meg had edződjenek és ilyenkor vagy vendég vagy döntetlen lesz valami jó szorzóért.

2015. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!