Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem madridistáktól kérdezem:...

Nem madridistáktól kérdezem: most mennyire örültök, hogy kikapott a Barca?

Figyelt kérdés
Igen, barcás vagyok, és elgondolkoztam ma, hogy mi ez a nagy örömámor???? Mert hogy a madridisták örülnek az rendben van, de hogy egy Arsenal, Juventus, Milan, Bayern ect drukker mire van úgy oda azt nem értem. Hát teszek én rá, ha kikap az Arsenal, a Manchester, a Roma vagy akárki, max elmosolyodok egy kicsit, de ennyi.
2013. febr. 27. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem annak örülnek hogy kikapott , hanem annak hogy a sok divatdrukkert ezzel idegesíthetik és de , te is divatdrukker vagy különben nem érdekelne ki mit mond hanem kiállnál a csapatodért akár milyen szarban van . Amúgy bocs hogy madridistaként válaszolok , de 4-5éveg tűrtem hogy szarozzák a real-t gratuláltam a barcás ismerőseimnek , vissza ilyenkor semmit nem kaptam . Barcások 90% divat drukker ...


Megérdemelten kaptatok ki ne is haragudj , 3 kaput eltaláló labda egész meccsen ...


Hasta el Final , Vamos Real.

2013. febr. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Spanyol kupa döntő:

Real Madrid-Sevilla 1-2

2013. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

vagy, Real Madrid - Atletico Madrid 1-2


Attól függ melyik jut tovább!

2013. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól félek én is ... a nehezebb mecs megvolt ...
2013. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
azt is figyelembe kellene venni hogy a barcának jelenleg nincs edzője
2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nemsokára vége lesz ennek hála istennek, Barca a katalán bajnokságban fog szerepelni, Real Madrid meg a spanyolban, és akkor csak a BL-ben találkozhatnak, nem lesz évente 20 Classico legalább.
2013. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"azt is figyelembe kellene venni hogy a barcának jelenleg nincs edzője" Jó duma , a divatdrukkerek úgyse fogják elismerni hogy kikaptak , mindig jönnek a kifogások ...
2013. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es. Ahogy a madridi divatdrukkerek sem tették és teszik soha, meg a Barca drukkerek sem. Mindkettőből van kőkemény 75% ne aggódjatok srácok. A Madridnál Ronaldo jövetele miatt, a Barcánál meg a sikeres szezonok miatt. Semelyik divatszurkolói alakulat sem jobb a másiknál.
2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ahányszor bajnok lett a Barca utóbbi időben barcás ismerőseimnek gratuláltam , tavaly ezt visza nem kaptam , sőt még nekik állt feljebb hogy elvárnám ..

Az hogy madridnak sok a divatdrukker hagyukmár , tavaly 1-2nél facebookon tömeghiszti volt , a barcások 90% a saját csapatukat szaroztam mert egy kva meccset elvesztett . Én kitartottam nehéz helyzetemben is a csapatom mellett több mint 10 éve . Az meg hogy Ronaldo miatt lettek sokan madridisták nemhinném , a játékosok jöttek mentek ... már a régi Realból is csak Iker Casillas van meg .

2013. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem miatta, számtalan olyan van, akik MU szurkolókból lettek Realosok éppen Ronaldo odatérése miatt. Hidd el mindkettő csapat egetrengető százalékos divatdrukkerrel rendelkezik, nem vitatéma, hogy melyik a nagyobb, mert ezt nem tudhatjuk pontosan mert mi csak a MO-i szurkolókról hallunk.
2013. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!