Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Súlyom növelése gyorsan,...

Súlyom növelése gyorsan, egyszerűen, úgy hogy miközben sportolok ne adjam le, ezt hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.. Most vagyok 58kg és 170cm.. tudom nagyon gizda, épp ezért szeretném ha adnátok tippeket hogyan tudnék elérni nagyobb súlyt.

Szinte reggeltől estig eszek (ilyen korba vagyok)

És mégsem hízok semmit. Kondizni járok, focizni kosarazni, na meg taekwondozni meg thai boxra is járok.

Ezért kérdezem hogyan lehetne úgy fel szedni súlyt gyorsan, ami meg is marad. Fehérjét is nagyon sokat eszem, minden nap majdnem a súlyomnak meg felelő kétszeresét.

Szóval, még egyszer, a kérdésem az hogyan tudnék a lehető leggyorsabban min. 65-68kgra fel menni?

Előre is köszi



2013. ápr. 4. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

gugliba tömegnövelő étrend.

egy 3000 kalóriással kezdhetsz,aztán ha már megszoktad a rendszeres és rendes evést feljebb is mehetsz 3500-4000cal-ra,vagy többre akár ennyi edzés mellett.

2013. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem h sokat eszel

nekem volt h napi7-8 ezer kalória ment le hónapokig

a napi csokitorta mindig megvolt

na de....nőttem is mint a tavaszi esőtől a gomba

azt találgatta a sok koxmatyi, h mit szedek...

és olyan erőm volt tőle, h a francirudat is megtudtam volna hajlítani!!!!

2013. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A folyamatos növést észre vettem én is, és még tudom hogy nem keveset fogok nőni.

Na de én már a tömeg növelő étrendet is kipróbáltam, nem a legeredményesebben.

Szóval már nem tudom mit kéne tennem ahhoz hogy végre legyen valami súlyom is :) Persze ilyen tömegnövelőket nem szeretnék szedni szóval, ha lehet anélkül.

Ha valaki még tud valamit, kérem írja le kíváncsi lennék.

2013. ápr. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!