Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen sportolok...

Ha rendszeresen sportolok (főleg futok) és fogyózok egyszerűen elfogy a mellem, inkább 5-6 plusz kiló és cicik arányosabb alkat mint jó súly?

Figyelt kérdés
177 cm vagyok széles váll széles csípő szóval iszonyú hülyén nézek ki kis mellekkel.Az utóbbi időben (9 hó-1 év) fogytam 16 kilót még további 5-6 hátra van, most vagyok 68 kiló. Viszont a mozgás és diéta miatt a fenekem combom nem fogy úgy a cicim viszont felére csökkent kb. Megcsináltatni nincs pénzem és nem is lesz a közeljövőben. Megáll vajon a mellméret csökkenése vagy szinte teljesen elfogy??? Korábban mikor 65 kiló körül voltam még 16-18 évesen akkor sokkal nagyobb volt a mellem, hogy lehet hogy most ugyanazon a súlyon már csak 75 C (85E volt)??
2012. szept. 25. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is olyan 15 és 20 kiló között fogytam kb. (azóta is ugrál 1-2 kiló fel-le), és az én melleim is nagyon eltűntek.

Egy idő után nyilván nem fogy el teljesen, viszont sajnos onnan gyorsabban és könnyebben megy le, mint pl. combból és fenékből, ahonnan én például szerettem volna jobban leadni. :(

2012. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ki kell próbálni, hogy szénhidrát, tej-szegény étkezések mellett, és mondjuk taichi, jóga és saját súlyos erősítő edzés mellett hogyan áll be a tested. Na ezek után újra tükörbe nézel, és szükség esetén felteszed a kérdést.


De mivel esztétikáról van szó, nem ártana egy kép.

2012. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
végre valaki aki nem otthon ülve,mindenféle fogyasztós bogyóktól akar lefogyni! gratulálok az eddig elért eredményeidhez!
2012. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!