Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Összefüg a BMX a magassággal?...

Összefüg a BMX a magassággal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
180 centi vagyok és haverok BMX-én szoktam gyakorolgatni és most én is akarok venni egyet, de sokan mondják hogy túl magas vagyok a BMX-hez tényleg baj az ha magas vagyok?
2009. szept. 22. 19:50
 1/8 anonim válasza:
Tényleg van rá némi kihatással, de nálad magasabb profi BMX-esek is vannak. Jobban kell figyelni a bicikli felépítésére. Egyébként 180 centi amúgysem valami hűdehatalmas.
2009. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bátyám BMX-ezik és elég jól nyomja, van vagy 185 cm, ha nem több. Szerintem nincs rá hatással, haverjai se törpék. :)
2009. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen de most leszek 14 és még lehet hogy nőni fogok ;) de mind1 akkor boltolok 1et
2009. szept. 22. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy magas, csak olyan vázat kell venned aminek a felsőcső hosszúsága jó.Pl.: Neked egy 21" váz kellene vagy legalábbis 20.8"
2009. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és azt honnan tudom meg hogy hány coll a felsőcső? mert a bicó v váz hirdetésben v leírásban az nincs feltüntetve...
2009. szept. 26. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézz velvárton.Nem írják ki, de kilehet szúrni olvasd sokáig általába a váz anyaga előtt van.Nem mindíg írják ki hogy 20.8 a blablabla hanem 20.8" és ennyi.

Sok sikert!

2009. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szassz

Ebben semmi különös nincs,egyáltalán nem vagy magas ehhez.

Ahogy fentebb említették a felsőcső méretet nézd. Ez nagyon lényeges,mert rövid váznál szétrúgod a kormány,és a derekad se hálálja meg hosszú távon.

A magasságodhoz a 21 coll elvileg bőven elég.

Én 173 vagyok,és én is 21-est használok,ha fizetnének érte akkor se váltanék kisebbre.

A másik lényeges amit még nem említettek az a kormány,mert ez is nagyon fontos. a magasságodhoz evidens egy 8 collos,vagy 8.25 collos,nagyobbat nem érdemes mert már bohócság.Ha maximalista vagy,kérhetsz tanácsokat,hátrahajlás,ill. felhajlás szög ügyeben is. De egy kezdőnél ez nem olyan lényeges,először tapasztalni kell. a Kormány szélességéhez még annyit hogy ha túl keskeny,vagy túl széles,egyik se jó,későbbiekben a könyököd,vagy a csuklód bánja,tapasztalatból mondom.

2009. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak:)
2009. okt. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!