Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175cm magassággal kb. mennyive...

175cm magassággal kb. mennyivel kell szériázni, hogy komolyabb szinten látszódjon az edzés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így talán szubjektív megítélés kérdése, de mégis. Most a következőkkel szériázom, ugye 175 magas vagyok, kb. 90kg (enyhén hájas, de nem annyira, mint hangzik):


mell: 90

nyakmögötti: 55-60

oldalemelés: 12

bicepsz: 40-45

tricepsz: 40-45


Ezeket 4x8-9-ben.


Persze nagy vonalakban, tehát nem ez minden gyakorlat, amit végzek:D


Én alapból azt gondolnám, ha nem én nyomnám ennyivel, hogy ilyen súlyoknál már azért látszik az emberen a gyúrás, de ha magamra nézek, inkább csak a "mintha gyúrna" kategória, nem pedig a "fú bazze, kemény edzhet a srác"...


Szóval szeretném látni az alagút végét, hogy kb. meddig kell emelnem a súlyokon mire tényleg rendesen látszik majd az edzés? Vagy az ismétlések számával rontom el? Köszi a válaszokat!


2011. jún. 9. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Dagadt vagy, azért nem látszik.

2. Ezt nem lehet megmondani, nem a súly a lényeg.

3. De ha 150el szériázol már tuti látszani fog.

2011. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WhiteLabel ***** válasza:

őőő.

175cmhez nagyon sok a 90kg. Egy full átlag kinézettel 70-75kb között lennél.

Régebben én is kondiztam, de ha izmos akarsz lenni és nem dagadt, akkor a megoldás az nem ott van.

Én Thai boxoltam, (amíg meg nem szünt a közelbe a lehetőség), sokkal több eredményt értem el mint előtte a kondival.

Ha nincs rá lehetőséged akkor felülés, hasprés, fekvőtámasz.

Futás, biciklizés, úszás, gugolás, illetve otthon is végezhető küzdősport elemek.

Kondit felejtsd el amíg nem megy le a plusz zsír.

2011. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát...köszi:) Lehet tényleg kicsit sok a zsír és azért nem rajzolódik ki. Csak muszáj ennem, mert ha keveset eszem, akkor meg nagyon erőtlennek érzem magam. Lehet, hogy cukor probléma? Mert akkor elmondásotok szerint kevesebb kajálással - és így kevesebb zsírral - is lehetnék ilyen erőben, már amilyenben vagyok.
2011. jún. 9. 17:24
 4/4 WhiteLabel ***** válasza:
Nincs itt semmi probléma, le kell szálkásítani.
2011. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!