Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szegeden TaeKwonDo klubbot...

Szegeden TaeKwonDo klubbot keresek. Valaki tud javasolni egy színvonalas klubbot? Az interneten találtam egy ITF Clubbot (Club-Dynamic), de a vezető edző alkatával kétségeim vannak, valamint az e-mail címe miatt nem látszik komolyan vehetőnek.

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, Genetikailag hajlékony, viszont nem lettem kinyújtva, így a spárgához hasonló elemek nem mennek.

Van értelme mindezek ellenére elkezdjek TKD-zni?Mi alapján kit javasolnátok?Költségekbe, elvárásokba betudtok vezetni?

Válaszokat előre is köszönöm!



#küzdősport #taekwondo #Önvédelmi sport
2013. máj. 16. 10:32
 1/7 anonim válasza:
Személyesen ismerem az edzőt, van pár eredményes versenyzője a klubnak, nemzetközi szinten is. Nem minden esetben a vezetőedző tart edzést, vannak helyettes mesterek, de szakmailag mind korrekt. Van értelme járnod, az utat ők mutatják, de neked kell végigmenni rajta. Nem kell rögtön spárgázni, fokozatos az edzésmódszer, legfőképpen látványos sport.
2013. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!Azt esetleg megtudod mondani, hogy ez nekem mibe kerülne?(Kezdetlegesen, majd a későbbiekben?)
2013. máj. 16. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd:

Van egy karatemester ismerősöm. Az ember nem túl magas, de 100+ kiló fölött van a testsúlya, tehát ún. alkatilag nem túl meggyőző laikus embernek. Mégis amikor volt szerencsénk vele edzeni, a nyújtásnál, fogta, és felrakta a lábát az 190 magas gyerek vállára. Szerencsétlen srác meg már lábujjhegyen állt, de meg se kottyant a mesternek, olyan hajlékony volt. Néha látom gyakorolni, hát olyan dolgokat csinál, hogy tátva marad tőle a szám. Pedig nem az a fajta vagyok, akit le lehet venni a lábáról egy huszadrangú kung fu filmmel...


Szóval ez az alkati kérdés rettentő nagy hülyeség. Egyes emberek nagyon nagy meglepetéseket tudnak okozni. Menj le és a vezetőedző mozgását nézd, meggyőző-e ne pedig az alkatát...

2013. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia,


én is itt taekwondozom és csak ajánlani tudom a klubbot. 3 ezer forint a tagdíj és akár heti 5 másfél órás edzésre is mehetsz hetente. Nagyon jó hangulatúak az edzések, igazán jó a csapatunk. A mesteresek nagyon színvonalas edzéseket tartanak és a fent említett mester nagyon nagy tudással rendelkezik. Amennyiben kérdésed van írj nyugodtan, vagy gyere el egy edzésünkre, amennyiben még nem voltál.:)


Várunk szeretettel

2013. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.moodowon.huaz egyik ismerősöm ehhez a fekete teknős klubhoz jár taekwondozni és nagyon szereti! szegedi a klub, sokat nem tudok róla mondani mert nem ismerem de ő szokott mesélni hogy milyen jó
2013. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a club dynamic-nál inkább kick-boxoznak, a tkd nem arról szól amit ők csinálnak. amit ők csinálnak az küzdősport. pedig a taekwondo harcművészet!
2013. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
végül találtál jó tkd klubot? :)
2013. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!