Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyiér tudnám eladni ezt az...

Mennyiér tudnám eladni ezt az airsoft fegyvert?

Figyelt kérdés

Egy JG-Ak47 taktikai fix tusosról lenne szó.

kb másfél éve vettem abs testel amit kicseréltem fém testre.

van hozzá egy abs tár(a tetején kicsit sérült,de tökéletesen müködik)és egy fém tár(aminek elülsö beakasztó része letört,de orvosolva lett iylen dróttal,ideinglenesen)1 1500-as gyári JG aksi van hozzá,egy fegyver szíj,és egy taktikai markolat,gyári dobozzal.teljesen müködöképes, kb 8-10ezer golyó eltt vele ellöve,terepen nem volt és kihasználatlansága miatt adnám el.köszi előre is



2013. máj. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25 ezer forintig tippelném az árát.
2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Indoklom is: 99€-ért tudnám beszerezni. Szíj stb. az semmi extra, benne volt a dobozban. Amire felcsillant a szemem az a fém test. Viszont ha ez a "fém" nem acél, akkor lényegében mindegy nem sokkal jobb mint az abs, sot van ami haszontalanabb is. A plusz tár is semmi, mivel ha nem volt terepen, viszont eltort, akkor nem nagyon bírhatja a gyurodést. AK-t használok kb. másfél éve, de eddig egy tár tort el, kivéve egy muanyag hi-cap, ott ahol neked is. Fém tár nem tudom hogy torhetett el. Ne haragudj de egyszer vettem egy fegyvert 20€-ért csak a mechabox miatt, persze kiszedtem belole a használható csavarokat, meg a csover, hop-up kamrát, ezt-azt, de a fegyver használhatatlan volt. Ha jobban meggondolom a tiedért jószándékkal inkább 40-60€ -t (kb. 18k huf) adnék. 20 ezer már tényleg sok lenne, annyiért valszeg nem adod el. Hirdesd olyan 15000 ft korul.
2013. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fem test acel,es azt kifelejtettem hogy van hozza egy normalis fem tar is.de a fem ami eltort enis meglepodtem mert vmi hulladek anyagbol volt,readasul a tart boltbol "ujonnan" vettem de szerintem attvertek mert nem uj volt es el is romlott egy rugo benne ami meglett javitva uj rugoval es a tar belseje csupa rozsda volt. 2-3tarcsere utan megadta magat(bocsi telorol vagyok)
2013. máj. 25. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor 20k-25k-ért elvileg el is adhatod.
2013. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25ezerért szerintem el fog kelni. Sok szerencsét! :)
2013. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!