Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kezdjem el a CROSSFIT...

Hogyan kezdjem el a CROSSFIT edzéseket?

Figyelt kérdés
Néhány éve foglalkozom a testépítéssel kisebb kihagyásokkal, és ugygondolom meg van a megfelelő alap erőnlétem a crossfithez. Ugy gondoltam hogy kezdésnek heti 3 normális "testépítő" edzésem és 2 Crossfit edzést szeretnék csinálni normálisan felszerelt konditeremben( cattleball sulyok nincsenek). Ehez kérnék tanácsot hozzáértőktől elsősorban hogy milyen gyakorlatokat végezzek el mindenképpen egy crossfit edzésen amelyek a teljes testemet megfelelően átmozgatják. Várom a válaszokat.Köszönöm előre is:)

2013. jún. 8. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kettlebell-re gondolsz? Az nem is feltétlen szükséges a CF-hez. Vannak WOD-k amikből felmérheted a jelenlegi állapotod: [link] Ezekhez semmilyen eszköt nem szükséges (max huzodzkodó rúd). Amúgy ha elkezded csinálni főleg edző jelenlétében csináld.
2013. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam hogy nem feltétel köszi az infot:) Te csinálod a crossfittet vagy mit sportolsz ?
2013. jún. 9. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát egy edzés sok mindent lefed, van hogy fekvő van hogy fekvenyomás vagy hogy húzodzkodás van hogy TRX evezés vagy deadlift, van kettlebell is szal így elég sok minden. Egy ideig elkezdtem a testépitést én is,de hamar rá kellett jönnöm hogy a kondi nem nekem való, a sok haszontalan gép nem jó.
2013. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
Keress egy crossfit edzést és iratkozz be. :)
2013. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!