Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az észak Olaszországban...

Az észak Olaszországban található Monviso nevezetű hegycsúcsra kötelező, vagy ajánlott hegyi vezetőt fogadni?

Figyelt kérdés
Google térkép:Monviso, Crissolo, CN, Olaszország

#kötelező #vezető #hegy #csúcs #hegyi túra #csúcstámadás #Monviso #Olasz alpok #ajánlott-e
2013. jún. 17. 09:40
 1/1 lencsefőzelék ***** válasza:

Miért lenne kötelező? Ajánlottnak is max. akkor tartanám a hegyi vezetőt, ha tapasztalatlan hegymászó vagy. Szerintem jó erőnléttel, kellő tapasztalattal és persze felszereléssel mászható.

Amúgy nem hallottam még erről a csúcsról, de kíváncsi lettem, és utánanéztem. Itt írnak róla bővebben:

[link]

"A lot of people is climbing the mountain in summer because the mountain is visible from very far in Italy and the normal route is not very difficult."

2013. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!