Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet ezért vékonyabbak a...

Lehet ezért vékonyabbak a karjaim és nagyok a mellizmaim?

Figyelt kérdés

Régen bután edzettem karokra, most 24 éves vagyok, és 17-18 évesen elkezdtem kis súlyokkal nagy ismétlésekkel, normális kajálás nélkül napi 50 fekvőtámasz 100 felüléssel edzeni... tudom ez hülyeség, utána nagyon levékonyodtam, mintha elfogyott volna az izomzatom, főleg a karjaimról, mellre nem változott... 190 centi 70 kg-al kezdtem... most 193 centi vagyok és 87 kg és az a baj, hogy a karom aránytalanul vékonynak néz ki a felsőtestemhez képest.... persze már tudom, hogy kell edzeni kondiba is voltam edzővel értekeztem, de sokszor furcsállom, hogy a mellizmom elég nagy, a karom meg olyan keskenynek látom főleg a csuklóm vékony... mondjuk a családomban mindenkinek vékony a csuklója lehet genetika ez... vagy lehet a kezdeti helytelen edzések amikkel izmot vesztettem??


24/F



2013. jún. 29. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A csukló az genetika, az nem nagyon lesz vastagabb.

Alkar, felkar meg több dologtól maradhatott el:

-a fekvőtámasszal előrehaladt a mellizmod, karra nem edzettél 17-18évesen

-helytelenül végzett edzés a karra (bár ha edzővel csináltad, akkor talán ezt kizárhatjuk, de sose lehet tudni)

-esetleg szintén genetika, jobban fejlődik a mellizmod

2013. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!