Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van esetleg még olyan, aki...

Van esetleg még olyan, aki rajtam kívül úgy érzi, hogy a harcművészetek és a küzdősportok fontos dolgok az életében?

Figyelt kérdés
Rég óta foglalkozok velük, volt, hogy teljes 2 évet kihagytam, nem is terveztem újra folytatni, de most egy ideje újra "nagy a szerelem".

2013. júl. 22. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Van értelme, mert nem tudhatod, hogy mikor kerülsz olyan helyzetbe, ahol ezt a tudást használni kell.


Szerintem folytasd! :)

2013. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos dolgok! Sok ok van hogy miért.
2013. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lelki és testi megnyugvást is ad, főleg a kicsit tradicionálisabbak... Egyszerűen a helyén tartja a testet, kívül belül, tiszta látásmódot ad és az életben még igen sok hasznát veheted... Egyértelműen JÓ!
2013. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is imádom őket. mintha nagyon a közelében lenne annak a valaminek, amit tulajdonképpen az ember keres. viszonylag sok küzdősportot meg harcművészetet ismerek, és szó szerint gyönyörűek! sok függ attól, hogy ki oktat, de úgy vettem észre, hogy az ember talál 1-2-őt, akit tényleg a mesterének érez... talán élete végéig, még ha már nem is beszélnek... ahogy ki vannak dolgozva ezek a rendszerek, az valami csoda. nekem a legújabb kedvencem, amit nagyon szeretnék rendesen megtanulni (eddig nem volt rá módom, mert nincs időm edzésekre járni), az a wing chun kung fu. eddig japán és eutópai stílusokat ismertem meg tanultam, az adott régión belüliek között meg is lehet lelni a hasonlóságot. azonban eddig kínai harcművészethez nem volt szerencsém, és nagyon megtetszett, hogy van valami teljesen új, amiben máshogy gondolkoznak, reagálnak a támadásra, máshogy edzenek. Szóval nekem perpill ez a legszebb (természetesen a többi is gyönyörű, csak azokat már jócskán jobban ismerem).
2013. júl. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!