Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box-ozni szeretnék...

Thai box-ozni szeretnék Szolnokon. Ehhez a sporthoz kell vmi komolyabb kondíció?

Figyelt kérdés
Én gyenge vagyok és elkezdjek edzeni mielőtt elkezdeném ?

2013. júl. 24. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Minden sporthoz kell jó kondíció, erőnlét, ezt szögezzük le.


Ennél a küzdősportnál nagyon komoly edzések vannak, már az elején is, így nagyon ajánlatos formába hozni magad. Ez ne a konditermet jelentse, vagy legalábbis ne csak azt! Persze iktathatsz be heti 2-3 alkalmat, de sokkal fontosabb, hogy futással, különböző gyakorlatokkal edzdm agad, fekvőtámaszal, haspréssel, felüléssel, vagyis edz a saját testeddel!


Így megersödsz és sokkal jobban fog menni a thai-box-nál flelépő fizikai terhelés elviselése.

2013. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2013. júl. 24. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom írni mint az elözö. Nekem az elsö edzés teljes kínzás volt és amikor azt hittem vége az edzésnek bejelentette az edzö hogy 200 felülés aztán végülis bizonyítani akartam és megcsináltam de aztán már belejöttem én mellette othon erösítek kézre hasta lábra. Ezt húzodzkodással, fekvötámasszal, sújzózással, felüléssel és a hasizom sok más gyakorlatával, futással és egy kis konditeremmel csinálom. Bocs a helyesírási hibákért. Egyébként én 12 éves vagyok
2013. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
72%
Mind a két előttem kommentelő hülyeségeket írt nem kell hozzá semmi komolyabb kondíció én is gyengén mentem le az első edzésemre és kifáradtam nagyon de lementem a másodikra is ott is kifáradtam és így tovább ha rendszeresen lefogsz járni akkor lesz kondíciód nem kell előtte elmenned se futni se gyúrmázni az azonban igaz hogy ha esetleg majd versenyre is készülnél akkor jó a futás főleg a lécsőzés a kondíció javítására
2013. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 16:00


Te nagyon suger lehetsz... Szeritned melyik a jobb: felkeszulve menni , vagy felkeszueltlenul? Gondolkozz, mielott ökörsegeket irsz, mert ennel angyobb baromsagot tegnap biztos nem mondtal...

2013. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam hülyeséget mert nem tv -t nézek egész nap hanem otthon is edzek?
2013. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!