Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportra járjak?

Milyen küzdősportra járjak?

Figyelt kérdés
14/l vagyok és szeretnék valami ilyenre járni 152 cm és 40kg tehát elég kicsi. Ti mit ajánlatok?
2013. júl. 26. 10:50
 1/4 MrHard ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen beállítottságú vagy? Ha heves a vérmérsékleted, akkor menj bokszra, vagy Muay-Thai-ra, ha pedig nyugodtam és nem szeretnéd, hogy üssenek feléd, akkor Aikido, vagy Karate (itt ütnek ugyan, de inkább az életforma és a technika elsajátítása a fő, nem pedig a küzdés)!
2013. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha hajlékonyabb lennék, kapueráznék (vagy hogy írják)
2013. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A capoeira az nem küzdősport.Inkább közelebb áll a tánchoz.

Én a judo-t ajánlanám,csak attól tartok hogy ahhoz már 14 évesen késő.Meg ez ugye egy olyan sport, hogy az eddzéseken párban kell lenni, és több mint valószinű, hogy fiúval kell lenned.(Ez nem biztos hogy zavaró tényező, de mindenesetre leírtam.)Na meg ha versenyszerűen akarod csinálni, akkor meg már viszont végképp nem érdemes belekezdeni ebbe a sportba.


Egyet kell értsek az első hozzászólóval,esetleg annyit hozzá tenni,hogy nem kell feltétlenül ezeket az ütögetős sportokat választani.Van még ezerféle önvédelmi sport.

2013. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Thai box, kick box, box, aikido, karate, krav-maga, wing chun kung fu, wudang kung fu, saolin kf, ninjutsu, mma, birkózás, brazil vagy japán ju jitsu, karate,
2013. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!