Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2 honapja boxolok, azota...

2 honapja boxolok, azota nagyon sokat tanultam, de megis felek valamiert bunyozni az utcan?!

Figyelt kérdés
A lab rugasoktol felek jobban,izmos labam van szerintem csak ki birok 2-3 rugast aztan szetutom a kepet.Most van bajom ket sraccal es felek szembealni veluk,az egyik 20 cm kisebb tollem,csak annyi hogy nagyobb 3 eve,es nagynak kepzeli magat es mind hajtogatja hogy siman megver,peddig o soha nm uzott semmilyen kuzdosportot,adjatok par tanacsot,batoritsatok ne feljek epp annyira

2013. aug. 8. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Fölösleges izgulni, én is voltam már ilyen helyzetben.Akik hajtogatják, hogy milyen kemények, meg hogy szétvernének azok általában a legnagyobb hangemberek.Hidd el, mentálisan is elég szar érzés, hogy ha valakinél egy fejjel kisebb vagy (tapasztalat :D ),úgyhogy az a kis buzernyák nem olyan magabiztos belül, mint amennyire jár a pofája.

Attól nem kell aggódnod, hogy ketten jönnek rád, ilyet senki nem csinál csak az elvetemült cigányok (Ha csak nem azok).

Legyél magabiztos, állj elé, és "beszéljétek meg".

Én rád fogadnék a leírtak alapján.Az a 3 év nem igazán számít ilyenkor már (és valszeg evvel ők is tisztában vannak).

És ha nem lehet sehogy máshogy megoldani, mint verekedéssel, arra nagyon figyelj hogy nehogy eltörd valamilyét, mert ha 8 napon túl gyógyuló akkor bizony szívás van.

Legjobb gyomorszájon vágni,mert iszonyat fájdalmas,plusz be is görcsöl.

Meg amúgy ne számíts arra, hogy rugdosni fog, mert aki soha nem űzött semmi küzdősportot, az nem nagyon tud pontosan, pláne nem erősen rugni.

2013. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ja, és azért írtam egyes számban, mert valószinű, hogy egy verekedésed lesz, mert ha az egyiket megverted a másik visszavonul az tuti.

Csak hangemberek nyugi.Minden fejben dől el ilyenkor.

Hajrá.

2013. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hat igen,de en labasoktol tartok egy kicsit,ismerem oket labbal is rugni fognak,meg meg persze attol is tartok hogy nm fogok tudni rendesen vedekeni ha jon egybol mind egy bolond es ut,hatrafel nagyon szepen elhuzodok ringbe is,nehezen talalnak el,de lehuzodasok azok meg nm mennek annyira,es ettol is tartok,de amugy csak a szajuk nagy.nm tudom miert vagyok olyan beszari,peddig olyan nagy darab vagyok mellettuk,gyurok is,box is,csak kel verekedjek 2szer 3szor utcan is oszt belejovok en a verekedesekbe.Az is rossz nallam hogy mindig a dolgok kovetkezmenyeire gondolok,hogy ezzel azzal fog majd jonni ha megverem,de ha igy gondolkozok barkivel akkor biztos mindig fogok felni utni.2-3 bunyo utan,foleg ha gyoztesen is kerulok ki belollok,akkor nagyon meg fog noni az onbizalmam.
2013. aug. 8. 17:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Múltkor már elküldtelek nyelvtan tanárhoz, úgy látom nem jutottál el oda :). Minek ez az ész nélküli bunyó? Küzdősport fegyelemre tanít, nem arra hogy kihasználd az erődet az utcán. Szerencsére ahova én járok az edzeni az ilyen emberek ki vannak ba.szkodva.
2013. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
En nem szeretnem utcan alkalmazni,de ha nagyon szukseges,nincs mit tegyek meg kel vedjem magam.Neked nem tudom milyen hulye felfogasod van,te talan azert jarsz boxolni hogy tanulj meg csipket kutni?
2013. aug. 8. 17:56
 6/16 A kérdező kommentje:

"Szerencsére ahova én járok az edzeni az ilyen emberek ki vannak ba.szkodva."

Ez meg mi ember????Te beszelsz nyelvtan tanarrol?Eloszor tanulj meg irni aztan verd a szad,nagy arc!

2013. aug. 8. 17:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Van különbség a helyesírás és az elírás között :)
2013. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Te neked most mi a bajod?Nem vagyok kivancsi az okoskodok valaszara,ha nem tetszik valami akkor kussolsz
2013. aug. 8. 18:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem okoskodok, de nem értem minek ez az erőfitogtatás. Ha tényleg verekedni akarnak veled hívd el őket a terembe álljanak veled a ringbe, ott nincs aljaskodás mint ami az utcán lehet. De ismétlem nem az a célja a küzdősportnak, hogy erőszakra neveljen, hanem hogy egészséges életre neveljen, és meg tudd védeni magad ha szükség úgy hozza.
2013. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy tudunk beszelni normalisan.Ebben a helyzetben meg kel vedjem magam,teremrol meg hiaba beszelek veluk,nem latnak be semmit,ha tudjak hogy 5 eve is boxolsz akkor is azt mondjak hogy nem felnek,addig ameddig nem mutatod meg nekik milyen is a box
2013. aug. 8. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!