Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem a tömegnövelő...

Elkezdtem a tömegnövelő étrendet az oldalon leírtak alapján de amikor megyeszem a csirke rizs adagomat akkor úgy 2,5 órára rá leesik a vércukorszintem valamiért, több lenmagolajat kéne fogyasztanom vagy a szénhidrátot növeljem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyire esik le? Mert az nem gáz ha normalizálódik (nekem reggel 4.5 aztán reggeli után 2 órával 4.0 és azt tartja egész nap). A rizs barna vagy fehér? Mert ha fehér és húst eszel mellé és semmi rostot akkor egyértelműen cseszekedni fog a cukrod. Viszont ha tényleg nagy az ugrás és komplex ch a rizs akkor ott gondok vannak és akkor pre-diabetesz is lehet. LEHET, kiemelném. [Én amióta lecseréltem a húst zöldségre és gyümölcsre nem volt problémám a vércukorszintemmel.]
2013. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!