Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2 honapja boxolok, azota...

2 honapja boxolok, azota nagyon sokat tanultam, de megis felek valamiert bunyozni az utcan?!

Figyelt kérdés
A lab rugasoktol felek jobban,izmos labam van szerintem csak ki birok 2-3 rugast aztan szetutom a kepet.Most van bajom ket sraccal es felek szembealni veluk,az egyik 20 cm kisebb tollem,csak annyi hogy nagyobb 3 eve,es nagynak kepzeli magat es mind hajtogatja hogy siman megver,peddig o soha nm uzott semmilyen kuzdosportot,adjatok par tanacsot,batoritsatok ne feljek epp annyira

2013. aug. 8. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jártak küzdősportra akkor, parasztlengőkkel fognak jönni és mivel boxolsz azzal tudsz mit kezdeni, viszont ha nem küzdősportoltak az a rúgás nem olyan mintha egy thai boxos rúgna. Valószínű csak ilyen hadonászás lenne lábbal, ha nincs más lehetőség állj ki és tépd szét őket:)
2013. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,nem kell fosni szerintem csak félsz szimplán és beképzeled ha úgy van állj ki magadért, már alapból előnyöd van mert kihajolsz és bumm mert alapból jobb horgot üt mindenki még az utcai nem tudni parasztlengős ütősök is (nyilván kivétel van) de nyugi technikád van akkor nincs mitől félni, meg alapból nincs állóképességük kicsit játszol tartod a távolságot és bumm. (remélem hasznos válasz számodra)
2013. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hat igen,hasznos volt minden valasz,nem is ertem mit parazok annyit,majdnem 2 honapja boxolok,es sracokkal akik mar 4 honapja nyomjak siman jatszok,tehat olyan egyszinten vagyunk.Nagyon hamar tanulok,csodalkozom is ezen.Kiallok ellenuk,ha legkozzelebb beszolnak az tuti,oszt majd meg irok hogy mi volt,azert meg par bizato uzit irhattok.
2013. aug. 8. 20:56
 14/16 anonim ***** válasza:
csak arra figyelj ha adódna a helyzet ne engedd magadhoz közel és felütés ne üss rá ez utcai box, szal kihajolsz ha üt utána amilyen gyorsan birod bal-jobb horog utána állonba@zod ballal meg jobban telibe küldöd és majd akkor vagy kidől vagy feladja! sok sikert öreg! ne félj az erő veled mi meg veled!
2013. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
kosz,de en egy kemeny felutesen gondolkoztam allra ha mar ott van elottem,csak felek hogy lerepul a feje.Ilyen uteseknel mi szokott tortenni elajul az ellenfel?Toroktores remelem nem lesz
2013. aug. 8. 21:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Okkal félsz. 2 hónap ökölvívással bármikor bárki szétkenheti az arcodat. 5 év ökölvívás után is, ha meglepnek (nincs mit tenni, ez nem küzdelmi rutin kérdése) de 2 hónap edzésmúlttal ha szemtől szemben állsz valakivel, az is feltörölheti veled a padlót.

Ez van, 2 hónap nem számít múltnak. 2 év múlva már mondhatod, hogy tudsz ütni ennek megfelelően már lesz egy használható fegyvered. Ami nem véd meg attól hogy tökön rúgjanak vagy leszúrjanak.

2013. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!