Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol kezdjem a deszkázást?

Hol kezdjem a deszkázást?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni rendesen gördeszkázni, csak nem tudom, hol kezdjem. Örülnék, ha tudnátok mondani olyan helyet Pesten, ahol lehet lassan (!) tanulni trükköket (pl. a Gödörben már megnéztem, de az még túl durva nekem.Ott sokan vannak, és elég profik :D). Deszkám van, menni tudok vele, de trükközés az új nekem. :)
2013. aug. 13. 16:07
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem először nézz a youtubon tanuló videókat, tuti vannak fent. Majd keress egy betonos, nem túl forgalmas utcát, és ott gyakorolj. Ha jól megy, akkor kimerészkedhetsz a Gödörbe. :)
2013. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akkor esetleg menj ki és tanulj meg olliezni?

Most én is írjak ide hogy nem megy a full cab nose boxon, vagy menjek ki és csináljam meg? :)

2013. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták: kezdésnek vagy egy kevésbé forgalmas utcát keress, vagy egy bármilyen nagyobb betonos placcot, például kültéri kosár-focipálya, ilyesmi. Személy szerint én nem vagyok Pesten járatos, emiatt konkrét helyet nem tudok mondani, csak saját tapasztalat: én is egy iskolának a kültéri betonos pályáján tanultam meg az alapokat. De valami nagyobb üzlet parkolója is jó lehet, csak ne akkor csináld amikor csúcsforgalom van és tele a parkoló, mert az úgy drága mulatság lenne.
2013. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Odamész a profikhoz, és megkérded őket. Egy csomó szívástól kíméled meg magad ha van aki segít. Na meg mindenki szereti a barátságos új arcokat.

Én BMXezem és amikor a bunny 180at tanultam akkor elképzelni nem tudtam, hogy milyen durva dolog már forogni aztán hátra fakie és ki, aztán mutattak vagy 3mat elmondták mit csináljak és kb egy nap gyakorlással már full profi volt.

2013. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, ezek jó ötletek, főleg a youtube-os :) köszönöm a segítséget :)
2013. aug. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!