Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér vagyok vagy inkább sportos?

Figyelt kérdés
Ha fogynom kellene akkor milyen tippeket ajánlanátok!? 14/L 156cm 46kg

2013. szept. 23. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy ilyen hülye kérdést feltenni. Nagyon kövér és sportos között szakadék van. Én most így nem tudom hogy néz ki egy 156cm magas 46kg-os 14 éves lány, de ha te a tükörbe nézel nem tudod megállapítani magadról hogy nagyon vagy sportos???
2013. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű.Belenézel a tükörbe: ha azt látod zsíros vagy, akkor nem vagy sportos.Ugyan ez fordítva.Kövér nem vagy mert nincs rajtad túlsúly.
2013. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de vágod az a baj h én ha a tükörbe nézek egy rohadt bálnát látok... [link] kép és hozzá tenném sportolok óvodás korom óta TAEKWONDO-zom
2013. szept. 23. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:

...Ez csak a lábad....gatyában....


Egyébként ez egyáltalán nem kövér, a súly-magasság alapján sem?


Dicséretért jöttél? Sportos vagy;)


Ennyi idősen, ilyen adatokkal pedig eszedbe se jusson a fogyás.

2013. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áljj neki edzeni meg tisztán kajálni, ne csak lábra eddz, én is taekwondozom amúgy :) nem hinném, hogy kövér vagy.
2013. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aikiboxer ***** válasza:
Ha elégedetlen vagy magaddal, akkor a válasz: sajnos nem úgy nézel ki, hogy elégedett, sőt büszke lehess a testedre. Azaz itt az ideje hozzálátni az alakformáláshoz. Normális étrend + saját testsúlyos vagy súlyzós edzés, és fél év alatt meg tudod lepni magadat egy olyan testtel, amire büszke lehetsz.
2013. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ideje lenne abbahagyni és valami normális sport után nézni ami formásít, mert ez a répaláb és egybederék elég katasztrofális.
2013. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 évestől mit vársz el? Istenem, az ilyenek miatt elégedetlenek elég sokan az énképükkel, mellesleg irreálisan. Az, hogy kövérnek látja magát máris rossz önértékelésre utal.
2013. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem vagy kövér nyugi ;-)
2013. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!