Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek érdemes belevágnom...

Szerintetek érdemes belevágnom ebbe a sportba? A többi lent.

Figyelt kérdés
180cm 75kg atletikus felépítésű izmos testalkatom van.Nagyon szeretem az amerikai football-t és elkezdenem űzni. Előtte atletizáltam,kondiztam és küzdősportoltam. Megfelelő lennék valamelyik posztra? Néztem az NFL játékosokat és brutális adottságaik vannak.Egyébként 17 éves vagyok

2013. szept. 30. 19:23
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Csak vedd hozzá, hogy vezeti az agysérülések ranglistáját. (Az angol foci a 6., a boksz csak a 17.) :)
2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljes mértékig megéri. Én 180cm és 65kg vagyok, igaz egy évvel fiatalabb mint te. Én személy szerint Running Back poszton játszom, valószínüleg neked is ez felelne meg, vagy a Wide Receiver. Esetleg QB ha jól tudsz dobni. És ez csak az offense. Vaójában a falon kívül mindegyik posztra jó lennél ha megvan az erőd/ügyességed az adott posztra. Nagyon jó sport, megéri elkezdeni. :)
2013. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt Mo-n ez eléggé gyerekcipőben jár szóval kb bármilyen testi adottságokkal ellehet menni edzésekre.

De így is sokan abbahagyják rövid idő után. Van olyan ismerősöm aki 2 edzést bírt ki mert megsérült és azóta inkább megmaradt drukkernek.


Belekezdeni érdemes, sok csapat van ahol várják az új embereket. De sok reményt ne fűzz hozzá.

Plusz az elején sokat kell befektetni a felszerelésekre.

2013. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!