Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy csináljam meg az előre...

Hogy csináljam meg az előre szaltót normálisan?

Figyelt kérdés
már kb 14napja elkezdtem tanulni az előre szaltót,de mi lehet a gond hogy nem sikerül?én mindig úgy szoktam csinálni hogy lendületesen futok kb 3metert es utána az egyik lábamal erőteljesen ellököm magamat a földtől és közben a másik lábammal lendítek egy nagyot és a kezemmel is, aztán a levegőbe összehúzom magam és a hasamhoz húzom a térdeimet aztán kipörgök es talpra érkezek de ebben az a gond hogy amikor érkezek leér a fenekem a földre és még mindig fogom még az érkezésnél is a térdeim, és ezt mind ágyra felfele csinálom ami kb 40cm,lehet hogy sikerülne a földre vagy inkább megse probáljam??hozzá értő emberek valászat várom hogy biztos legyek majd a dolgomban.

2013. okt. 31. 21:15
 1/5 anonim válasza:

Nekem is ez volt régen a baj,a lényeg hogy ne félj .


1.Fuss neki(ne lassíts le).


2.Nagyot dobbants.


3.Kezdj el előre dőlni ugorj el ahogy csak tudsz és rögtön csapd a kezed a térdeidhez.


4.És a végén nyújtsd ki a lábad.


Tehát a legfontosabb,hogy ne félj!

2013. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt sokat segitetel vele :)
2013. nov. 1. 07:49
 3/5 anonim válasza:
nincs mit
2013. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 apple77 válasza:
Vagy esetleg az is lehet h a lábad izmait kicsit erősíteni kéne /guggolásokkal például/és így nem olyan nagy az esélye annak h összerogy a lábad
2014. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nekifutok, és páros lábbal ugrok el.Azon kívül mindent ugyanúgy(kivéve a seggest xd).
2014. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!