Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az anyám nem enged nekem egy...

Az anyám nem enged nekem egy sportot amit nagyon szeretnék csinálni, pedig ingyen lenne. Mivel lehetne rávenni, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Pedig tudja hogy nagyon szeretem az extrém sportokat és hogy nem vagyok túl lányos... Nem értem miért nem képes elfogadni... Mivel tudom rávenni, hogy azt a sportot űzzem amit szeretnék?

2013. dec. 28. 17:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2013. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10-es... vagy az hatásosabb lenne hogy terhes vagyok vagy valami ilyesmi :D

11-es: 14 éves vagyok :)

2013. dec. 29. 09:50
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nah 14 éves vagy, mint én, már dönthetnél arról, hogy mit akarsz csinálni, már nem vagy kicsi, túlon túl nagy se, de már tudsz arról dönteni, hogy te mit akarsz csinálni, és neked mi a jó! De szarul fogalmaztam! Nah mindegy!
2013. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De azt nem értem hogy anya miért mondja azt nekem hogy én csak egy kisgyerek vagyok és még nem lehet döntésem és választásom, mert neki se volt.
2013. dec. 29. 11:19
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát 14 éves emberre a ,,kis gyerek" jelzőt már nem használjuk, az, hogy ,,nekem sem volt" nah ezt rühellem, mert az oké, hogy a szüleitől tanulja, mert honnan máshonnan, de ez, hogy pl: ,,engem sem engedtek el, ezért te sem mész sehova" nah ha az én anyám ilyen lenne, akkor sok vitánk lenne! De mondjuk anyámra az jellemző, hogy amit ő nem szeret azt nekem sem szabad! Tehát nem akar elengedni airsoftozni, nem engedett lövöldözős játékkal játszani, aztán apám állította le, hogy fiú vagyok, mivel játszak hello kittyel?! Nah ebből értett! De nem lehet kígyóm se! :( Pedig olyan jó lenne! :( Állj a sarkadra és azt mondod, hogy mész és kész! Ha nem tetszik, akkor nem adsz többé jó éjt puszit!
2013. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

XD puszi XD

na olyat se kaptam soha :) ezért nem is szeretem :D

mindig ellököm magamtól a rokonokat, mert olyan szokatlan...

2013. dec. 29. 12:08
 17/23 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Ez már rossz! Még puszi se....mondjuk én se, de ez van! :D Bár a parkour az nem az, amikor háztetőn ugrálsz? Bocsi ha buta vagyok! Attól én is félteném a gyerekem, de basszus, már 14 éves vagy, tudsz magadra vigyázni....vagy nem de én bíznék benned! ;)
2013. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Húzd fel az edzőcipődet és mond, hogy futni mész, nem lehet ellene semmi kifogása. Viszont ha inkább azzal van a baja, hogy elakarsz járni otthonról, akkor kérdezd meg tőle, hogy mitől félt téged. Győzd meg róla, hogy nagy lány vagy tudsz magadra vigyázni, megválogatod a barátaidat, nem kerülsz rossz társaságba, nem fogsz az utcán kóborolni, hanem időben mész haza, lehet, hogy még csak 14 vagy, de attól még tudod, hogy mit szabad és mit nem. Kérd, hogy szenteljen neked kicsit több bizalmat.
2013. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz, anyumat is így nevelték, nem volt engedélyezve semmi szórakozás, csak a házimunka, meló iskola mellett, és a kis tesók nevelése. Amint 18 lett, le is lépet az ikertesójával egy albérletbe, és onnantól nem is nagyon látta őket az anyjuk. Engem mégse így nevelt, mert tudta, hogy őket helytelenül nevelték azzal, hogy folyton elnyomták őket. Ezt még nagymamám is belátta, és nem akarta, hogy a többi gyereke is lelépjen, ezért őket már tejben vajban fürösztötte.
2013. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát... kiderülne ha nem futni járnék... faluban élek... és itt nincsenek titkok, ha meg a közeli városba járnék be, akkor miért oda megyek futni... :/
2013. dec. 29. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!