Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagyon vonz a városi longboard...

Nagyon vonz a városi longboardozás, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon megtetszett az egész és magam is szeretném csinálni. Pesten lakom és varosi közlekedésre és használatra gondolok. Nem tervezek hegyekről leszáguldani :D . Milyen fajta való erre a célra? Konkrétan semmit nem tudok az egészről de nagyon tetszik és ki szeretném próbálni. köszönöm a válaszokat 16.F

2014. jan. 12. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
a longboardnak pont az a lényege, hogy hegyekről száguldasz le... városi közlekedésre nem longboard kell.
2014. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget honnan szedted? Többen használják közlekedési eszköznek, mint ahányan dowhhilleznek vele.


Ami neked kell, az egy "cruiser". Ezen belül viszont még iszonyatosan nagy a választási lehetőség. Ha BP-n laksz, nézz be wakeshopba, ott rá tudsz állni elég sokra, ráérezz melyik milyen.


Mint mindenben, itt is érdemes a márkás cuccot megvenni, azt legalább el is tudod adni, ha váltani akarsz.


Konkrét segítségért facebookon keressed meg a hilldancers csoportot.

2014. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó én zsigerbõl rühellem a longboardosakat, persze csak a városban bohóckodókat... rohadtul hosszú a legtöbben bazira nem tudják kezelni, útban vannak... sõt feltétele a jó minõségû út, ami magyarországra egyáltalán nem jellemzõ. nincs nagy longboardos tapasztalatom 1-2 n álltam össz vissz, de nekem nagy csalódás volt. egy hegyrõl lefelé amcsiban biztosan nagyon tetszene, de Bp-n teljesen használhatatlannak tartom, de hát izlések és pofonok, meg persze pénztárca...
2014. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vágj bele bár az előttem szólóknak annyiból igaza van, hogy a longboard nem igazán városi használatra lett kitalálva, városban inkább egy kisebb deszka esetleg egy cruiser board a legalkalmasabb. Nekem is az van és nagyon nagy élmény amikor a suliba vagy csak a városban random vele közlekedek. Longboard-dal nem tudsz csak úgy felpattannia a tömött buszra, vagy a hónod alá csapni.
2016. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!