Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tanuljam meg a spárgát?...

Hogyan tanuljam meg a spárgát? Melyik a könnyebb a francia vagy az angol spárga? Sokszor keveset kell nyújtani vagy ritkán sokat? Milyen gyakorlatokat kell végezni? Mennyi idő Körülbelül?

Figyelt kérdés

Segítsetek!! Már rég óta szeretném megtanulni, de valahogy nem sikerül a technikám lehet a rossz vagy mi?


Normális válaszokat kérek!!!!



#spárga #angol spárga #francia spárga #spárga gyakorlatok #spárga tanulás
2014. jan. 18. 18:29
 1/7 hollywood6 válasza:
Nekem az angol könnyebb de nem tudom általában Azt mondják a francia könnyebb. Mondjuk teljsen nekem se sikerült lemennem, még két cm hiányzik.:(
2014. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollywood6 válasza:

Különben ugy tudsz gyakorolni, hogy minden nap nyújtassz egy kicsit minding lejjebb mész aztán sikerülni fog.

Tudsz lótuszülésben ülni? AZ is segit.

2014. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen tudom a lótuszülést.... :) köszönöm a válaszokat!!
2014. jan. 19. 08:20
 4/7 A kérdező kommentje:
15-20 perc elég egy napi nyújtáshoz?? Légyszi nagyon fontos lenne!! :/
2014. jan. 19. 08:33
 5/7 hollywood6 válasza:
Persze, mindig csak picit nyújts, nehogy meghúzd valamidet! :)
2014. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! :)
2014. jan. 29. 20:59
 7/7 SzentesAndiii válasza:

Szerintem a francia könnyebb.♡

De amugy embertől függ.A franciát hamar megtanultam de az angolèrt meg kellett szenvednem.Nyújtás,naponta 10 perc elèg.Vagy ha van kedved,időd,lehetősèged,keress fel egy balett stúdiót.

2019. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!