Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ketrecharc vagy kondi?

Ketrecharc vagy kondi?

Figyelt kérdés
Régebben kondiztam elég sokat és az alakommal is megvoltam elégedve,viszont annak már jó ideje és vagy 8kiló felesleg van rajtam,az izmok is javarészt már a múlté.viszont a bokszot kipróbáltam de nem fogott meg annyira.Ti melyiket javasolnátok és miért? válaszaitokat előre is köszönöm!(Nem volt rossz a boksz annyira viszont eléggé zavart a sok kis tanulatlan nagyképű "hiperpigmentált"

2014. jan. 23. 19:15
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ha jól értem azt a 8kg felesleget szeretnéd leadni,így én szálkásító diétát,aerob mozgást és mellette kondit javaslok.

hogy miért kondi?

mert jobban használod vele az izmaidat és nem olyan veszélyes,nem lesz monokli stb bár nem tudom ketrecharc edzésen mennyire ütitek szét egymást de gondolom azért kaptok pár pofont.

2014. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a céljaidtól függ. ha strandon szeretnél jól kinézni akkor kondi, ha akarsz valamivel vagizni a nőknek akkor mma ha meg meg akarod magad védeni akkor egyik sem.
2014. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából a célom annyi lenne ahogy leírta az első,ledobni a felesleget,megerősödni újra jól kinézni mert ez így nem állapot,csak azt nem tudtam hogy vajon a ketrecharc is jó-e e célra,de most már erős meggyőződésem van a kondi mellett :)
2014. jan. 23. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:

A testet lehet alakítani táplálkozással és edzéssel. A céljaidnak megfelelően. Ha valakinek ez a külsőség az elsődleges célja, akkor arra ott a tstépítő életmód.


Ha nem, akkor valamivel talán izgalmasabbak a küzdősportok. De én azt gonolom, hogy bár eleinte minden vicces egy darabig, de úgy 1-2 hónap után talán unalmassá válik (bár lehet csak számomra) egy ketrecharcos típusú tipikus küzdősport edzés középszerűsége. Én úgy vagyok vele, hogy ha már erőszakkal kapcsolatos dologgal foglalkozom, akkor azt csináljam jól. Anélkül hogy erőszakos kutyává vagy gyíkká degradálódnék, és lehetőleg akkor már tanuljak meg tényleg magas szintű harctechnikákat, ha már ilyennel töltöm a szabadidőmet..


Tehát én a jól oktatott harcművészetek gyakorlását preferálom, ketrecharcolni meg el lehet menni kis látókör bővítés végett. Vagy hát ki hogyan gondolja, ki mit preferál.

2014. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményed :) hát ebben a ketrecharc dologban elvileg külön vannak bontva a dolgok, hogy ha akarsz akkor thai boxot oktatnak külön,ha úgy vagy akkor boxot(én a thai boxot különösebben preferálom)Viszont ha kell én bármit komolyan csinálok csak sajnos nincsen könnyű életünk és nem igazán tudom magamnak megengedni az ilyen 6-7ezer forintos kondi tagsági díjat,mert a városban sajnos olcsóbb nincsen :\
2014. jan. 24. 19:14
 6/6 anonim válasza:
Ha csak a felesleget akarod leadni, akkor kondi, kardio, megfelelő táplálkozás. Én ketrecharcolok (MMA-nak hívják küzdősportos körökben)és van erősítés is de ha jó az edző és megfelelően oktatja a technikákat, akkor arra nem mindig van elég idő edzésen. Legalábbis nálunk. Aki olyan elszánt mint én az edzésen kívül is fejleszt.De MMA-hoz nem árt, ha van komolyabb múltad valami más küzdősportból, én előtte 10 évig űztem egy stílust.
2014. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!