Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért van az, h a Bmxeket és...

Nikol173 kérdése:

Miért van az, h a Bmxeket és a deszkásokat folyton szidják h milyen tehetségtelenek, meg h zavarják a járokkelöket, de a focisták mind jók és tehetségesek? O. O Pedig szerintem a Bmx vagy a deszkások sokkal jobbak.

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A foci sokkal gázabb mint a bmx vagy deszka. De mindenkinek más a véleménye, nem kell ezzel törődni. Csináld ami jól esik.
2014. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nos, ha közterületen csináljuk, akkor zavarja a járókelõket, fõleg a paràs öregeket ez nem vitás, de kit érdekel, mert engem nem szoktak, ezt a tehetségtelenezõs dolgot még nem tapasztaltam, az én volt tesitanárom pl rendszeresen beemgedett télen a tesiterem folyosójára, hogy ott flatlandeljünk haverokkal télen.
2014. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kik szidják?


A focinál nagyobb tré sport nincs a világon!

Legalábbis magyar focinál.

2014. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, miben van pinz. Mivel nagyobb tömeget mozgat meg a foci, több embert érdekel, jobbak a reklám bevételek, ezért jobban favorizálják, nagyobb háttere van, jobban el van fogadva, mint a lényegében új sportnak számító deszkázás és bmxezés. Rühellem én is a focit, de a bmxezés és deszkázást is ha a járókelők közt csinálják. Majdnem minden városban van már extrém pálya, menjenek ki oda, ott senkit nem zavarnak, plusz öket sem zavarják.
2014. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

gondolom mert a deszka csattog folyamatosan amikor ugratnak vele,hangos.

a bmx-es srácok meg a járdán bringáznak sokszor ami szabálysértés.

a focisták meg olyan helyen edzenek,ahol csak ők vannak.

2014. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A magyar foci mit ért el az utóbbi években? Csak mert bmx világbajnokból van egy pár.
2014. febr. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

eleinte nekünk is mondták hogy zavaró hogy mindig kin vagyunk az utcán és "rongálunk"

de már az önkormányzattól megkaptuk a piacteret és ott van egy parkunk:) és már ha street-en is vagyunk, mindig csodálattal nézik amit csinálunk,

az csak azért van mert mindenkinek más a véleménye és szard már le

2014. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!