Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kövéren érdemes elkezdenem...

Kövéren érdemes elkezdenem bmx-ezni?

Figyelt kérdés
110kg vagyok és 185cm. Nagyon szeretnék megtanulni bmx-ezni csak nem tudom,hogy érdemes-e. El tudnám sajátítani a trükköket? Elbírna a bicikli?

2014. febr. 15. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan gagyi ropi biciklik amik még az átlagsúlyú embert sem bírják ki ugratáskor vagy ilyen hasonló helyzeteknél.

Vannak BMX-es haverjaim bár én nem értek úgy hozzá de azt tudom hogy elsősorban a vázra és a kerekek főleg a felnik minőségére, tartósságára kell odafigyelned.

Esetleg keress egy BMX-es srácot aki megtanít az alapokra és tud neked ajánlani egy jó bicót. De minimum 100 ezer jó magyar forint kell egy ilyen befektetésre.

2014. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó minőségű bicikli elbírna, nem azzal van a gond, hanem a trükkök nagyrészénél a saját súlyodat kell tartanod. Ahhoz, hogy menjen, nagyon erősnek kell lenned, de ha kigyúrod magad, csak még nehezebb leszel. Nem akarlak semmiről lebeszélni, ha szeretnéd, próbáld ki, kérj kölcsön egy biciklit valakitől, de nem hiszem, hogy nagyon messze jutnál ebben a dologban. Persze láttunk már túlsúlyos profi rúdtáncost is... Sose lehet tudni.
2014. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kövéren ha a bicikli el is bír, de a trükköket nem tudod rendesen kivitelezni a súlyfelesleg miatt. Azon kívül hogy csak tekered, nem sok mindent tudsz csinálni. Mi lenne ha előbb lefogynál és utána bmx-eznél?
2014. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a bmx-et, ilyen testarányokkal, miért nem választasz valami küzdősportot. Mondjuk brazil jiu-jitsut. Ilyen test tömeggel verhetetlen lennél. :)
2014. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szálljatok már le a srácról, emberek! Miért ne kezdhetnéd el? Sima liba! Kezdj bele, nyugodtan. 110kg vagyok, 201cm magas. Simán tudok így BMX-ezni. Múltkor egy spanoméval mentem, WTP Crysis 13'. Eszméletlenjó volt! Manual siman ment vele, pedig nekem is a saját súlyom meg kellett tartanom. És? Sz.@.rni bele. Ja, és elötte ittam is... Általánosból most fogok elballagni, természetesen egy bicót fogok kérni, afféle ballagási ajándék gyanánt. Egy WTP Crysis 14'-re estt a választásom, fekete színben, 21"-es vázzal. Esetleg fog kapni egy Éclat Bondi Aero felniszettet, króm színben, és Éclat Pulse agyszettet, 'silck oil' színben, esetleg egy Éclat stucnit, szintén 'silck oil' színben. De ebbe is fogok adni úgy kb. 100.000.-Ft -ot.
2014. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!