Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért szidja itt mindenki a...

Miért szidja itt mindenki a karatét és a wing tsunt?

Figyelt kérdés
Miért rosszak ezek? Karatéban a magyarok sok versenyt megnyernek, wing tsunban pedig van egy 9. fokozatú mesterünk a Máday Norbert, ami igen ritka dolog kung-fuban pláne egy fehér embertől.

2014. márc. 3. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

a karatét azért mert itthon csak verseny karatét oktatnak azon meg nincs mit szépíteni sz.ar messze alul marad bármilyen küzdősporttal összehasonlítva.

a wt-be meg attól, hogy Máday tud valamit az nem jelenti azt, hogy az edzések színvonala is jó lenne(és ha megnézel egy átlag wt-st akkor te is látod, hogy ott valami nagyon nincs a helyén)

2014. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50% vagy 40% jó én ki is fogtam egyet és én ajánlanám a wing tsunt de ahoz tényleg jót kell kifogni a karate meg amit az előző írt a sport karate van szinte csak előnyben de az elég gyenge
2014. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A karate Magyarországon elég felhígult harcűvészet, minden sarkon oktatják, és alig maradt színvonalas edzés. A WT-t sem oktatják valami jól, van egy-két mester, akik jól oktatják, de a legtöbb eléggé szűklátókörű, köztük a Máday is. A legjobb oktató nem biztos, hogy a leghíresebb.
2014. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!