Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftban gáz a fejlövés?

Airsoftban gáz a fejlövés?

Figyelt kérdés

Gyári 340 FPS-es Cyma M14-em van.

!!!NEM!!! fejre szoktam célozni ha nem szükséges, de ha csak az lóg ki akkor nincs más, vagy én lövöm le vagy ő engem. Fejlövés után mindíg mondom hogy bocsi, de mindíg van egy-két rinyapina aki elkezd hőbölögni hogy "DE MÉ' FEJBE HE?" Én is szoktam kapni fejlövést, közelről is mégse hisztizek, ez egy ilyen játék ahol "lőnek". Aki hisztizik egy fejlövésért az maradjon otthon, szerintem. Vagy rosszul gondolom?



2014. márc. 5. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled. Ha egyszer nincs más mód, csak a feje lóg ki, akkor ez van.

Az ilyen emberekkel úgyse lehet mit kezdeni, a lehető legjobb amit tehetsz, hogy nem törődsz velük.

Amúgy meg ha az illető ilyen kis gyöngéd lélek vegyen egy arcvédőt.

2014. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudsz mit tenni. Legalább vélozz úgy, hogy ne legyél túl köcsög, hogy a sisakot ,szemüveget vagy valamit lősz el, hogy ne fájjon neki.


AMÚGY, ha nem adják be ezt kell tenni! Nekem is sokszor van olyan, hogy mellbe lövöm az meg beugrik a fedezék mögé vagy nézelődik honnan jöhetett a lövés, na akkor a másodikat adom fejre hogy "haljon" meg!

2014. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jakus Tamás ***** válasza:

Mesterlövészként gyakran találkozom ezzel a problémával.

Rég nyálaztam át a MASZ-t de ha jól emlékszem fejre akkor szabad lőni ha a test és tesztrészek fedezékben vannak. úgyhogy te nem követtél el semmit.

Amit viszont az előző hozzászóló helyesen leírt hamár fejlövés akkor legyen óvatos és sisakot vagy egyéb védőeszközt érjen amit ugye meghall vagy megérez de nem fogja kiverni a balhét hogy ez mégis mire volt jó.

2014. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem még csak sisakon lőttek, de az se olyan jó, hogy sípol a füled 5 percig tőle :D
2014. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem mindig fejbe szettek amiota airsoftozok :) azért keztem alapbol egy rácsos paintballhoz hasonlo maszkkal és mára festék is lejött rola mi haverokkal szoktunk játszani és általába mindig fejbe szed valaki valakit ugyhogy mást nem lehet tenni ha egyszer csak a feje látszik ki...
2014. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én utálok fejre lőni, ha sikerül akkor is odamegyek a játék végén és bocsánatot kérek.De egyszer a palira már a 11.-12. lövést adtam le és nem jelezte ugyan úgy játszott, akkor az egyszer adtam le direkt fejlövést
2016. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!