Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 16 évesen már késő belekezdeni...

16 évesen már késő belekezdeni az mma-ba?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jártam ezelőtt semmilyen kűzdősportra, néhány dobást, folytást, ütést és rúgást tudok, rendészetin vagyok, és ezeket tanultam ott. Ha valaki jártas az ilyenekben írjon egy üzit!
2014. márc. 8. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, sajnos 16 évesen már inkább munkát kellene keresned, hogy legyen miből koporsóra félrerakni, ne a családodat terhelje majd ez is, semmi értelme ilyen vén fejjel sportba kezdeni, úgyis meghalsz nemsokára, akkor meg minek?
2014. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, anyud haljon meg de nemsokára, hanem most! Bennem meg lenne annyi hogy ha tudnám ki vagy kicsapnálak!
2014. márc. 8. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem késő! Először szükséged lenne egy komoly alapozásra.

Ökölvívás + brazil jiu-jitsu 2-3 évig. Utána pedig az mehetsz kifejezetten MMA edzésekre is, ahol felkészítenek ténylegesen a ketrecharcra. Kapásból viszont ne menj MMA-zni, mert csak felszínes lesz a tudásod, az ilyen edzésekre amúgy is olyanok járnak akik, már előtte is űztek évekig küzdősportokat.

2014. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem késő, én 17 éves vagyok, igaz, már 6 éve thai-boxolok, nem rég kezdtem el az mma-t ( most így az elején csak földharcot tanulok, majd később fogok normálisan mmazni ) eddig nagyon tetszik :) csak az nem, mikor lefojtanak :)
2014. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak pedig igaza van.


16 éves megkérdezi hogy késő-e belekezdeni egy sport szabályrendszerbe.. hát nem a válaszával volt a baj, hanem a kérdéssel.


4-5 év alapozás (igazi harcművészet vagy ökölvívás, birkó, bjj, savate..) és lesz értelme mma szabályok között verekedned.


Addig nincs, ilyen edzés pedig nincs, hiszen az mma egy szabályrendszer. Viszont értelmiségieknek való, mert nem éppen rövid olvasmány


[link]

2014. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!