Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14,5 évesen ha elég elszánt...

14,5 évesen ha elég elszánt vagyok és imádom a focit még van értelme belekezdeni? Eddig is játszottam, és gyakorlok/gyakoroltam pár órát minden nap!

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 14:42
 1/8 anonim válasza:
40%

:??????????? ? ? ? ??????????? ??????????? ?? ???????????



Amugy nem nem leszz belőleg hres focista. Ugyanolyan SENKI leszel mint a többiek

2009. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
érdemes belekezdeni
2009. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha szereted, kezdj bele, mit veszíthetsz?
2009. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figylj, én anno 11 éves koromban keztdtem focizni a városi csapatnál aztán szarrárúgták a térdemet, a bokámat a bajnokikon és otthagytam a csapatot, aha belekezdesz a lényeg hogy a bajnokikon legyél kemény mert különben kipréselik belőled a szart is. Egyik osztálytársma most kezdett focizni és krva jól megy neki, pedig csak ien rúgd előre fuss utána módszerrel játszott. A lényeg hogy ne add fel.
2009. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sok olyan top futballista van aki 15-16 évesen kezdte

sztem lényegtelen

2009. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gera is 16évesen lett felfedezett...:)

Ha tényleg elszánt vagy,és jól teljesítesz,miért ne?:)

sok sikert hozzá,ráfér a magyar focira 1-2 új tehetség

2009. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nyugottan kezd el, csak ne tegyél fel mindent erre, mert az nagyon rizikós lenne, más szóval ne menjen a tanulás rovására.
2009. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem elég késő már belekezdened. mindenképpen menj el egy SE-hez nézz szét, állj be egy edzésre. híres focista nem hiszem, hogy lenne belőled (de remélem tévedek). apukám edző volt, hozzá legalább 4-5 éves kortól jártak a gyerekek. azért mert a test fejlődésének szakaszai miatt bizonyos feladatok könnyebb kis korban megtanulni, mint idősebb korban, sőt lehet akkor már néhány gyakorlatot egyáltalán nem is tudsz megtanulni. a gyakorlás nagyon helyes, csináld csak.. remélem azért nem bántottalak meg, nem akarlak lebeszélni, de a te korodban lévő játékosok nagy része már egész kiskora óta focizik így szintbeli különbségek is lehetnek, az meg milyen már, mikor valaki 14,5 évesen a 10-11 évesekkel edz...
2009. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!