Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Győri Real Wing Tsunról...

Győri Real Wing Tsunról vélemények?

Figyelt kérdés
elsősorban az érdekelni itt is ismeretlen fogalom e a sparring mint a Máday úr féle wt-ban. Esetleg valami egyén harcművésze/küzdősport Győrben aminek hasznát veszem? (tudom menjek el boxolni...)

2014. márc. 12. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

azt konkrétan nem ismerem ,de tényleg enm ajánlom általában a wt-t. mindegy, milyen stílus, név. box+birkózás, vagy jujutsu, ezekkel többre mész. a box elengedhetetlen, mert a legtöbb trad harcművészetben nincs elhajolás, csak hátrálás meg hárítás, és kockázatosak alátványos mozdulatok.

ha jó a box része, akkor kickbox.

2014. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ : D És a shaolin kung fu + box milyen kombó lenne? : D
2014. márc. 13. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A győri shaolin kung-fut ismerem, na az tényleg egy varázslás ott. Kerüld messziről. Ha eljársz 1-2 évig bokszolni, az sokkal többet ér, mint 8 évnyi "shaolin" kung-fu. Shaolin kung-fu edzések amúgy sincsenek itthon, egyedül Kínában és ott is csak és kizárólag a shaolin kolostorokban oktatott kung-fu hívható shaolin kung-funak. Itthon csak a neve shaolin, amúgy pedig jelmezbe öltözött csicska "oviskarate", tigris-daru állatkert beállásokkal, amik ugye haszna vehetetlenek egy éles bunyóban. Én jártam oda, folyton csak wushu bemutatókra gyúrtunk, kész cirkuszi mutatvány az egész.
2014. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!