Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Amikor horgászok nem tudom,...

Anonymus1986 kérdése:

Amikor horgászok nem tudom, milyen mélyre állítsam (vegyem) az úszót? Hogyan változik a halak mozgása délen fentebb vannak? Este le mennek a fenékre?

Figyelt kérdés
Keszegezni és pontyozni akarok 10-es horoggal, és nem tudom hogy milyen mélyen vannak lent a halak, hány centire vegyem az úszót ebben bizonytalan vagyok mindig.tudnátok segiteni nekem ebben.minden részletet irjátok le.Beetetni szoktam tehát nekem nem kérdés hogy hová dobjam a botot.Oda szoktam ahol beetetni szoktam.Tehát azt írjátok le milyen mélyen vannak a halak,és hány centire vegyem a mélységét mondjuk délben.
2014. márc. 17. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a halak szokása, próbálgatni kell. Úgy kezdd az egész horgászást, hogy ha nem iszapos a talaj ahol vagy, úgy állítod be, hogy a horog a talajon legyen, meg az előkéből is egy 3-4 centi. Ha iszapos a talaj akkor ez nem jó, mert főleg ha csonti is van a horgon, akkor beássák magukat az iszapba és nem találja meg a hal. Akkor úgy állítsd be hogy az iszap felett 2-3 centivel legyen. Legáltalánosabban itt vannak a halak, ha nagyon nincs kapás, akkor állítsd magasabbra a horgot.
2014. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én saját tapasztalatomból mondom hogy én nekem általában kb olyan 10-15 cm-re állítom be (ez valójában attól függ hogy milyen halat akkarsz fogni minnél mélyebb annál nagyobb)és csak várok.Ha van kapás, de olyan kicsik hogy szinte bekapni se tudják akk meny kb 5cmrel lentebb , ha akkor se jó akkor még lentebb.
2014. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!