Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha megjátszás lenne a pankráci...

Ha megjátszás lenne a pankráció (WWE) akkor miért hagyták volna, hogy Undertaker streakje megtőrjön?

Figyelt kérdés

Tegnapi WrestleManiaban Undertaker, aki eddig mindíg győzött 22-szer egymás után és évrőlévre több ezer rajongót vonz a gálára egy unalmas meccsen kikapott Brok Lesnartól.


Taker már idős és Lesnar nagyon erős, noemál küzdelemben legyőzi Takert, de a WWE miért pont egy ilyen gyenge meccsen hagyta volna hogy megtőrjön a streak ha meg lenne rendezve ? Ez azt jelenti valós meccsek vannak és nincsen megrendezve?


2014. ápr. 8. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

köszi a spoilert,hogy kapd be a gyíkom!

legalább a kérdésbe ne tetted volna bele.

2014. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

moderátorok töröljétek már a kérdést!

egy olyan műsorról spoilerezik a kérdező,ami magyar csatornán 2 hónap múlva kerül adásba és a kérdés kiírás lelövi a meccs eredményt.

2014. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Taker túlságosan elfáradt. Megsérült a meccsen is, és összeesett a backstage-ban is. És mi van ha kiírta? Szinte sneki nem várja meg a magyar adást, a wwe hivatalos oldala, és még magyar hírportálok is írják.
2014. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen Kérdező, valós meccsek vannak.


De te azért ne verekedj utcán kisebbségiekkel, mert rohadtul meg fog döbbenteni a még nagyobb valóság :D

2014. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocs, élőben láttam a Wrestlemaniát. Nem tehetek arról hogy x magyar csatorna csak több hónapos késéssel adja a híreit le. Bárhol a neten böngészve úgyis ráakadhat bárki, hiszen népszerű meccsről van szó, ami közszájon forog. De ha megnézed Lesnar testfelépítését és hogy kiket vert szét az utóbbi két hónapban és hozzáadod, hogy Taker már rég kiöregedett és évek óta úgy rakják össze a WM-ra a sérülései miatt meg azt, hogy ez az egyetlen meccse a legutóbbi egy évvel ezelőtti WM óta kitalálhatod, hogy sima vereségnek kell lennie, hacsak nincsen megrendezve, ebben bíztam előtte. Úgy tűnik nem volt
2014. ápr. 9. 15:59
 6/15 anonim ***** válasza:
[link] itt szépen elmagyarázzák de EMBEREK akik nézik és azt gondolják IGAZI valaki földhöz dob téged ERŐBŐL FULL ERŐBŐL VALÓSZÍNŰSÉGGEL LE BÉNULSZ láttam rúgásokat igen régen én is néztem hogy úgy védi ki hogy berúg a bordájába és megfogja a lábát és nem tört el a bordája nem furcsa? MINDEN EMBERNEK (HA ERŐBŐL AMIT OTT LÁTTAM BORDÁN RÚGNAK) AZ ELTÖRIK és nem nem tört el mily meglepő
2014. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, hagyjad szerintem :D
2014. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azt az oldalt valami ostoba tinik szerkeztik, akiknek kb fogalmuk sincsen az igazi küzdősportról


A pankrációban az ütések, dobások begyakorlottak, hogy ne okozzanak maradandó kárt egymásnak, de látványos legyen, ez nem jelenti azt, hogy az adott szabályok keretein belül ne vívjanak igazi meccset. A boxoló se rúg tökön, attól még valódi a meccs !


Nem lehet megjátszás, mert ilyen kemény földhözvágás után meg se lehetne saccolni, hogy akire ráfekszel, képes-e kinyomni

2014. ápr. 11. 14:15
 9/15 anonim ***** válasza:

"az ütések, dobások begyakorlottak, hogy ne okozzanak maradandó kárt egymásnak"


"akiknek kb fogalmuk sincsen az igazi küzdősportról "


Mi van? :D

Te el is olvasod azt amit leírsz? Azt nem kérdezem meg hogy átgondolod-e írás előtt..

2014. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem miért az extrém sportokhoz írják komoly "begyakoroltak"=SZÍNJÁTÉK nem érted? olyan nincs a küzdősportban hogy jó ez tuti így fog ütni ebben a másodpercben ezt most betanulom NEM ott mindenre megtanulsz "válaszolni" ő üt egy jobb horgot és te "begyakoroltad" hogy tuti bal horgot üt egy küzdő sportban ILYEN NEM LÉTEZIK ott nem begyakorlod ha nem hogy mondjam elsajátítod és összekombinálod.
2014. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!